Csak ha szereted az állatokat!

Kápolnapusztai Bivalyrezervátum KápolnapusztaKápolnapusztai Bivalyrezervátum Kápolnapuszta a térképen

Kihagyhatatlan 2022. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 5.
Befizettünk a dzsippes túrára is. Az egy külön élmény, nagyon közel mentünk az állatokhoz, majdnem elértem őket. A tanösvényt is végig jártuk, éppen legelésztek, jól lehetett látni őket a kis kilátóból. ZOO csemegét is vettünk , az állatsimogató részbe be is mentem. Nagyon szelidek, kedvesek, ügyesen esznek kézből. Csak egy bak kecskével gyűlt meg a bajom, mert a gyöngyökből álló karkötőmet leszaggatta, azt is fel akarta falni. Szóval sok db után futottam, dehát nem gondoltam, hogy le kellett volna tennem. Szép, érdekes hely és jó nagy területük van az állatoknak, látogassátok meg!

Kápolnapusztai Bivalyrezervátum további értékelései

2023.11.04gyerekekkel
Zalakarosról mentünk át a közeli bivalyrezervátumba, kb. 15 perces út autóval. Itt él hazánk legnagyobb látogatható bivalycsordája. A bejáratnál lévő recepción megvettük a belépőjegyeket, és óriási szerencsénkre éppen sikerült elcsípni az utolsó "dzsipes", azaz UAZ-os túrát, amely pár perc múlva...
2022.08.14a párjával
Remek barátságos, rugalmas személyzet. Az UAZ-os "szafarit" nem szabad kihagyni. Barátságos árak.
2022.06.25a párjával
Nagy csalódás volt.Egyetlen pozitívum a kilátó.Egy db állatot lehetett látni viszonylag közelről.A csorda legalább 100m távolságban.Még a távcsövek is elkerítve.Persze ha befizetsz a Jeep es túrára közel visznek hozzájuk.
Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig