4,4

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Itália Pizzéria & Étterem Kaposvár vélemények

Kiváló 2022. augusztus 28.a párjával járt itt
1 éve rendszeresen vesszük igénybe a házhozszállítást. A megrendelés felvétele gyorsan történik. A kiszállítás időtartama, mindig a megadott időn belül valósul meg. Eddig pörköltet, cigánypecsenyét rendeltünk. Ízletes, mindig melegen érkezik, azonnal fogyasztható. Ma kipróbáltam a pizzát (körözöttes).
Kiváló 2018. július 4.a párjával járt itt
A gyorsaság valóban nem a legjobb, de ha sietni akarom, elmegyek a Mekibe. Annyit kellett várni mint egy jó étterembe. Az ételek kifogástalanok voltak,sokat kaptunk a nem túl magas árért cserébe.
A kiszolgálás kifogástalan volt, a pincér kedves volt és segítőkész. Ajánlom mindenkinek a bolognai sertésbordát. Sajnos el kellett csomagoltatni, mert nem tudtam megenni.
Átlagos 2015. november 15.családjával járt itt
Az éttermet az ittjartam. hu a 4. legjobbként jelölte, ami erős túlzás. A kiszolgálás borzalmas, mivel a pizzéria ki is szállít pizzát ezért azokat előre veszik, az a szerencsétlen aki betért pedig várhat. A porleves elkészítése is fél órába tellett. A pizza elég jó volt, a spagetti carbonate hanyagolható, ha csak valaki nem szereti parizerből és sonkaszalámiból.
Itália Pizzéria & Étterem Kaposvár - BelsőItália Pizzéria & Étterem Kaposvár - Belső
Kiváló 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Kaposvár legjobb pizzái itt kaphatóak :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet,én személy szerint körülbelül 5éve csak innen rendelek ételt. Az étterem maga nem túl nagy,de pont ezért hangulatos. Udvarias kiszolgálás,megfelelő ár/érték arány.