Mozivilág Étterem & Söröző Kaposvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Mozivilág Étterem & Söröző Kaposvár vélemények

Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Már többször voltunk itt, és nagyon kellemes hely. Az árak teljesen reálisak, mondhatnám olcsók, és az étel finom, és óriási adag. Nekünk még sosem volt gondunk a várakozási idővel, vagy a kiszolgálással, bár tény, hogy nem mindig profi felszolgálók vannak, de látszik rajtuk, hogy teljes erejükből próbálkoznak, így sokkal bocsánatosabb. A Fajitasukat nagyon tudom ajánlani.
Mozivilág Étterem & Söröző Kaposvár - Étel/ital
Gyenge 2014. június 17.barátokkal járt itt
A nyár elején jártam itt UTOLJÁRA! Családdal, és egy ismerős vidéki házaspárral. korábbi években rendszeres vendég voltam. Öten voltunk. Rendeltünk 5 adag ételt. Kb. 1 óra múlva kihozták a rendelést. 4 azaz NÉGY adagot, majd jó étvágyat kívántak. Kérdésünkre, hogy hol az ötödik személy vacsorája?
Szörnyű 2014. június 15.családjával járt itt
Ballagás után mentünk be, sokadik helyen jártunk, ahol közölték, hogy kb 40 perc a várakozási idő. Itt azonnal hozták az étlapot, nem is láttunk sok embert, gondoltuk itt nem kell várni. Nagyon rosszul döntöttünk! Az üdítőt szinte azonnal megkaptuk, langyos volt. . . A megrendelt ételekre több mint KÉT ÓRÁT vártunk! ! !
Szörnyű 2014. március 8.barátokkal járt itt
Az étterem hangulata egész jó, még emlékszem egy pár évvel ezelőttről,hogy az ételek minősége is és a kiszolgálás is remek volt, ezért tértünk be ide ismét. Sajnos nagy hiba volt! A kiszolgálás tragikus, a pincér azon kívül,hogy irtó lassú volt, nem tudott semmit sem ajánlani az étlapról, a kért ételeket nem ismerte és azok tartalmát sem (az étlap segítségére szorult)!
Átlagos 2013. október 7.a párjával járt itt
Nemrég,talán fél évvel ezelőtt jártam a Mozivilág étteremben a barátommal. A hangulat kellemes,meghitt volt,az ételek ízletesek voltak. Az egyetlen dolog,amiért panasszal élhetek az a kiszolgálás volt. A kiszolgálás lassú volt, az ételek nem egy ütemben érkeztek, a desszertre rengeteget kellett várni.
2013. szeptember 24.barátokkal járt itt
Ha be akarsz menni egy moziba filmet nézni és közben enni, ide menj! Belépéskor, egy filmszínházba lépsz be, belül különböző helyiségekben, más és más filmek jelennek meg, hatalmas posztereken és relikviákkal. Itt el lehet bújni, mert labirintusszerűen nyílnak a helyiségek egymásból! Szórakozhatsz, italozhatsz, táncolhatsz és egy jót vacsorázhatsz.
Mozivilág Étterem & Söröző Kaposvár - BelsőMozivilág Étterem & Söröző Kaposvár - BelsőMozivilág Étterem & Söröző Kaposvár - BelsőMozivilág Étterem & Söröző Kaposvár - BelsőMozivilág Étterem & Söröző Kaposvár - BelsőMozivilág Étterem & Söröző Kaposvár - Belső