Szicília Étterem & Pizzéria Kaposvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Szicília Étterem & Pizzéria Kaposvár vélemények

2016. május 10.a párjával járt itt
Párommal alkalomadtán be szoktunk ülni menüzni a Szicília étterembe, a hely véleményem szerint ízlésesen berendezett. Az ételek finomak, bár az adag szerintem kevés volt. Amikor később értünk az étterembe, a kiírt menühöz járó savanyúság már elfogyott,vagy csak nem kaptunk. Általában vannak akciók is, féláron a kávé vagy a desszert. A somlóit mindenkinek csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 6.barátokkal járt itt
Akarva-akaratlanul is belefut az ember ebbe az étterembe, hiszen a sétáló utca mellett található a felújított szivárvány kultúrpalotával szemben. Többször jártunk már itt. Hangulatos kis étterem, finom ételekkel. A felszolgáló kedves volt és figyelmes. Pizzájáról ismert étterem Kaposváron, így először mi is azt kóstoltuk,nem csalódtunk. Az étterem galériával is rendelkezik, az is nagyon hangulatos.