Borostyán Vendégház Kaposvár

Borostyán Vendégház Kaposvár
Borostyán Vendégház KaposvárBorostyán Vendégház Kaposvár
Borostyán Vendégház KaposvárBorostyán Vendégház Kaposvár

Borostyán Vendégház Kaposvár bemutatkozása

Kaposvár történelmi belvárosban található patinás vendégház. Lakosztály, superior szoba, kis apartman és kényelmesen kialakított standard kétágyas szoba áll a kedves vendégek rendelkezésére. Szobáink egy része pótágyazható. Kisgyermekes családok részére babaágyat tudunk biztosítani.

La Pergola Panzió és Étterem Kaposvár - Napi árak
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Borostyán Vendégház Kaposvár vélemények

2018. június 22.kollégákkal járt itt
Nagyon jó, könnyen megközelíthető helyen van a szállás. Tiszta, rendes, rendezett. Az ágyak nagyon kényelmesek. A reggeli felejthető volt, nagyon gyenge, ha előre tudom, hogy ilyen reggelit kapok, biztosan nem kértem volna. A recepciós úr nem igazán volt a helyzet magaslatán, időnként az volt az érzésem, hogy nem igazán van képben (IFA mentesség ügyben).
Borostyán Vendégház Kaposvár - BelsőBorostyán Vendégház Kaposvár - BelsőBorostyán Vendégház Kaposvár - BelsőBorostyán Vendégház Kaposvár - Szobák
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Nagyon jó étterem van a közelben.Csendes kényelmes ágyak.Nagyon finom reggeli.Kedves személyzet.Már ötödik alkalommal száltunk meg itt.
Kiváló 2014. június 18. járt itt
Nagyon jó! Most jártam itt elöször, de jól választottam! Kedves kiszolgálás, szép, tiszta szobák, finom reggeli! Tágas szoba kényelmes ággyal,a légkondicionáló nagyon kellemes volt. Ezúton is köszönöm a reggeli capuccinot. Központi elhelyezkedés! Gyalogosan minden elérhető a belvárosban.
Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. június 13.a párjával járt itt
Már többször jártam a vendégházban és sosem csalódtam. Aki egy kis kulturális élményre is vágyik, annak nagyon ajánlom, mert csupán néhány méterre van a színház. A város egyéb nevezetességei is könnyen megközelíthetők. Közel a sétáló utca, ahol remek kávézók és sütizők vannak.