Borostyán Vendégház Kaposvár
7400 Kaposvár, Rákóczi tér 3.

Borostyán Vendégház Kaposvár a térképen

Borostyán Vendégház Kaposvár értékelése:

2. helyezett a 18 kaposvári szállás közül
90. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Borostyán Vendégház Kaposvár bemutatkozása

Kaposvár történelmi belvárosban található patinás vendégház. Lakosztály, superior szoba, kis apartman és kényelmesen kialakított standard kétágyas szoba áll a kedves vendégek rendelkezésére. Szobáink egy része pótágyazható. Kisgyermekes családok részére babaágyat tudunk biztosítani.

Szobáink klimatizáltak, hajszárítóval felszerelt fürdőszobával, telefonnal, LCD televízióval, minibárral, széffel, WiFi-vel rendelkeznek. Lakosztályunkban hidromasszázskád, bővített fürdőszobai bekészítés, videó- és DVD-lejátszó, vízforraló, valamint kávé- és teabekészítés szolgálja vendégeink további kényelmét.

Udvari parkolónk használata ingyenes.

2012 októberében megnyitotta kapuit vendégházunk étterme a Kiss-Villa Curpad Vendéglő. Megújult környezetben, magyaros ízvilággal és halk zenével várjuk kedves vendégeinket.

Reméljük Önt is hamarosan vendégeink között üdvözölhetjük!

Borostyán Vendégház Kaposvár képei

Borostyán Vendégház Kaposvár vélemények

2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Nagyon jó, könnyen megközelíthető helyen van a szállás. Tiszta, rendes, rendezett. Az ágyak nagyon kényelmesek. A reggeli felejthető volt, nagyon gyenge, ha előre tudom, hogy ilyen reggelit kapok, biztosan nem kértem volna. A recepciós úr nem igazán volt a helyzet magaslatán, időnként az volt az érzésem, hogy nem igazán van képben (IFA mentesség ügyben).

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Nagyon jó étterem van a közelben.Csendes kényelmes ágyak.Nagyon finom reggeli.Kedves személyzet.Már ötödik alkalommal száltunk meg itt.

2014. júniusban járt itt
Értékelt: 2014. június 18.
Nagyon jó! Most jártam itt elöször, de jól választottam! Kedves kiszolgálás, szép, tiszta szobák, finom reggeli! Tágas szoba kényelmes ággyal,a légkondicionáló nagyon kellemes volt. Ezúton is köszönöm a reggeli capuccinot. Központi elhelyezkedés! Gyalogosan minden elérhető a belvárosban.
Csak ajánlani tudom!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 13.
Már többször jártam a vendégházban és sosem csalódtam. Aki egy kis kulturális élményre is vágyik, annak nagyon ajánlom, mert csupán néhány méterre van a színház. A város egyéb nevezetességei is könnyen megközelíthetők. Közel a sétáló utca, ahol remek kávézók és sütizők vannak. Ajánlom ezt a helyet 1-2 napra kikapcsolódni vágyóknak, városlátogató turistáknak.

Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2-3 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Dorina Wellness Apartman
Érvényes: 2021.01.28-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 8.370 - 15.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.09.05.

Szállodák Kaposvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Senior ajánlat (min. 5 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KaposvárX