Borzalmas,borzalmas,borzalmas,borzalmas!!!

Sirály Apartmanház KáptalanfüredSirály Apartmanház Káptalanfüred a térképen

Szörnyű 2015. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 20.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Életem legrosszabb élménye!!!
A csúcs az egèszben,h egy német barátnőmet-a két gyermekével-is meghívtam és szerettem volna elkápráztatni a balatoni turizmussal. A tulaj ...[moderálva, a szerk.] előre kérte a pénzt,amikor probléma merült fel már nem vállalta a felelősséget és alkalmazottnak hazudta magát.
Megérkezésünk napján ... [moderálva, a szerk.] férje belénk kötött és minősíthetetlen stílusban beszélt velünk vendégekkel. Nem játszhattak a gyerekek a medencében-direkt medencés apartmant béreltünk a gyerekek miatt,mert a furgonja,amit odaállított az erkélyünk elé és kilátàs helyett azt néztük,a klóros víz lemarja a kocsijáról a festéket. Ezek után nem mertük a gyerekeket beengedni egy olyan klóros vízbe ami a festéket is lemarja a kocsiról.
WC papírt nem találtunk és kérésünkre csak igérgetést kaptunk,WC papírt soha.
Nem voltak kéztörlők a fürdőszobákban,sem kilépőszőnyeg vagy valami hasonló,a gyerekeket fognunk kellett,hogy ne csússzanak meg a csempén zuhanyozás után.
A honlapon leírtak szerint a bolt 250 méterre volt.Nem volt!!! Viszont találtunk 3 kilométerre egyett,ami nagyon megnehezítette a nyaralásunkat,ha reggelre friss zsemlét és kakaót akartunk volna adni a gyerekeknek.
Amikor esett az esső nem lehetett az erkélyt nyitvahagyni,mert beömlött a víz.
Ruhaszárító nem volt....
Az edényeket nem lehetett sehova rakni,edényszárító sem volt.
A hely nem volt kitakarítva,pókhálós volt és a függönyön gyanus sárga-barna foltok voltak.
Az ágy olyan kemény volt,hogy másnap négykézláb kelltünk ki belőle.
Amikor mindezt jeleztük,arrogáns stílusban kezelt minket ... [moderálva, a szerk.], semmilyen együttműködést vagy segítőkézséget nem mutatott,ezért elmentünk.
Természetesen a pénz visszafizetéssel kapcsolatban is elhatárolódott,pedig 100.000 forint feletti összeget fizettünk ki,előre. Távozásunkkor a számlát úgy kellett kikönyörögni.
Nem ajánlom senkinek!!!
Személyzet:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Kényelem:Szörnyű
Szolgáltatások:Szörnyű
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:Szörnyű
Sirály Apartmanház Káptalanfüred - Medence/kertSirály Apartmanház Káptalanfüred - SzobákSirály Apartmanház Káptalanfüred - Szobák

Sirály Apartmanház további értékelései

2019.07.11családjával
Koszos, büdös, igénytelen, inkább munkásszálló, nem apartmanház. Nem működik a világítás, nincs szemetes, koszos, dohos ágyak és ágyneműk, b*nkó szállásadók, lekezelőek a vendégekkel. Senki nem menjen oda, botrány!!!! Rengeteg macska, amit nem mindenki szeret. Szobában és a teraszon is rengeteg...
2013.08.05gyerekekkel
A Sirály Apartmanház ugyanolyan szép, mint a képeken, Káptalanfüreden található. A községet tömegközlekedéssel nem egyszerű megközelíteni. A tulajdonos egyszer sem kérdezte meg, hogy jól érezzük-e magunkat, nincs-e szükség valamire. Egy lepedő volt két gyerekágyhoz, és a franciaágyon is egy kis...
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval