K.J.KÉMÉNCZY: Ha a vendéget hülyének tartják az Borzaszto!!!!!! - Garta Vendéglő Kapuvár

Garta Vendéglő Kapuvár értékelése
2. helyezett az 5 kapuvári étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Ha a vendéget hülyének tartják az Borzaszto!!!!!!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ha a vendéget hülyének tartják az Borzaszto!!!!!!

Sajnos ma délbe bementünk ill csak bementünk volna mert azt mondtak hogy a teraszon üljünk le mivel velünk vot a kiskutyank (kb 10 kg). ok részben megerthetö.! nem mindeki szereti a kutyusokat!!A teraszon árnyékba 36 C volt. augusztus 30.-án 2015.
Az éttlap ajanlataból kertünk volna egy házias zöldborsolevest ami nem volt kaphato! ok van ilyen ha valami izlik finom akkor el is fogyhat!!!
majd rendeltünk ket bogrács gulyast!!!
Kritikán aluli; marhapörkölt felhigitva vizzel, fött sosburgonya beledobva, majd csomos összeallt galuska, a végen belerakva amikor reklamaltam kijött az allitolagos tulajdonos hogy ennek igy kell lennie!!! Igen a hülye turista vagy aki meg soha nem fözött gulyáslevest annak ezt a mesét belehet meselni de en 46 evig voltam a szakmaba!! sajnos a tulajdonosnö bizonygatta igazat !!! nem latta be hogy nekem van igazam a levest lefénykepeztem ime itt a kep!!!!szoval egyszerre ketten is kijöttek a konyhábol karbatett kézzel az atalhoz kvázi hogy jövök én hozzá ahoz hogy reklamljak

Ennyire tetszett: Szörnyű

9330 Kapuvár
Rákóczi Ferenc u. 32.

Vélemények K.J.KÉMÉNCZY felhasználótól

2018. április 23.
Szerdán lesz két hete hogy céltudatosan a Güssingi kórházi látogatás után ebédelni szerterem volna.külső teraszon foglaltam helyet Nagyon szeretem a bárány ételeket s így rendeltem Egy "Konfitált Báránycsülköt Rozmaringos szaftos Burgonyával" 3990.-Ft KB 15 perc múlva jön az előzékeny...