Garta Vendéglő Kapuvár
9330 Kapuvár, Rákóczi Ferenc u. 32.

Garta Vendéglő Kapuvár a térképen

Wellness csomagok Kapuvár városában

Garta Vendéglő Kapuvár vélemények

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Diplomaosztóm alkalmából itt ünnepeltünk a családdal. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A kiszolgálás nagyon profi! Jól éreztük magunkat, máskor is visszatérünk!

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló hely,bőséges adagok,családias,kicsit falusias légkör,kitűnő ízek,kedves és figyelmes kiszolgálás.Alacsony árak.Többször fogunk még jönni.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha a vendéget hülyének tartják az Borzaszto! ! ! ! ! ! Sajnos ma délbe bementünk ill csak bementünk volna mert azt mondtak hogy a teraszon üljünk le mivel velünk vot a kiskutyank (kb 10 kg). ok részben megerthetö. ! nem mindeki szereti a kutyusokat! ! A teraszon árnyékba 36 C volt. augusztus 30. -án 2015. Az éttlap ajanlataból kertünk volna egy házias zöldborsolevest ami nem volt kaphato!

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Aki nem evett még szenzációs böllérmájat (és szereti is azt), de ha nem szereti akkor is kóstolja meg, mert szuper. A máj elolvad a szájban, a velő aránya pont amennyi kell. Szóval tökéletes. Az adag? Nagyétkűek sem biztos, hogy nem csomagoltatják el a negyedét. Maga az épület is szellős (nem zsúfolt), nyáron kellemes terasszal. Ami még fontos.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó étterem ,a legjobb benne hogy nagy mennyiségű ételt adnak normál áron és ezt helyben másik éttermek nem mondhatják el magukról! Még menüben is nagy adagokat adnak szóval még simán azzal is jól lehet lakni nembeszélve az étlapról választott ételek mennyiségével garantáltan tele leszel vagy meg sem bírod enni ,pedig én jó evő vagyok!

Legnépszerűbb csomagok Kapuváron és környékén
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2021.08.14.
Pólus Panzió
2020.08.15. - 2021.08.14.
Barokk Hotel Promenád
Győr
3 nap/2 éjszaka 18.779 - 26.324,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.11.26.
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2020.12.20.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.30.

Szállodák Kapuvár környékén
Wolf Panzió Kapuvár
Spirit Hotel Thermal Spa Kapuvár
Caramell Premium Resort Kapuvár
Szuperakció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Garta Vendéglő KapuvárX