Garta Vendéglő Kapuvár
9330 Kapuvár, Rákóczi Ferenc u. 32.

Garta Vendéglő Kapuvár a térképen

Wellness csomagok Kapuvár városában

Garta Vendéglő Kapuvár vélemények

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Diplomaosztóm alkalmából itt ünnepeltünk a családdal. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A kiszolgálás nagyon profi! Jól éreztük magunkat, máskor is visszatérünk!

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló hely,bőséges adagok,családias,kicsit falusias légkör,kitűnő ízek,kedves és figyelmes kiszolgálás.Alacsony árak.Többször fogunk még jönni.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha a vendéget hülyének tartják az Borzaszto! ! ! ! ! ! Sajnos ma délbe bementünk ill csak bementünk volna mert azt mondtak hogy a teraszon üljünk le mivel velünk vot a kiskutyank (kb 10 kg). ok részben megerthetö. ! nem mindeki szereti a kutyusokat! ! A teraszon árnyékba 36 C volt. augusztus 30. -án 2015. Az éttlap ajanlataból kertünk volna egy házias zöldborsolevest ami nem volt kaphato!

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Aki nem evett még szenzációs böllérmájat (és szereti is azt), de ha nem szereti akkor is kóstolja meg, mert szuper. A máj elolvad a szájban, a velő aránya pont amennyi kell. Szóval tökéletes. Az adag? Nagyétkűek sem biztos, hogy nem csomagoltatják el a negyedét. Maga az épület is szellős (nem zsúfolt), nyáron kellemes terasszal. Ami még fontos.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó étterem ,a legjobb benne hogy nagy mennyiségű ételt adnak normál áron és ezt helyben másik éttermek nem mondhatják el magukról! Még menüben is nagy adagokat adnak szóval még simán azzal is jól lehet lakni nembeszélve az étlapról választott ételek mennyiségével garantáltan tele leszel vagy meg sem bírod enni ,pedig én jó evő vagyok!

Legnépszerűbb csomagok Kapuváron és környékén
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 65,- EUR/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.20.
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.211 - 12.332,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2019.02.08. - 2020.08.31.
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.06. - 2019.12.16.

Szállodák Kapuvár környékén
Aqua Hotel Termál Kapuvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Szieszta Kapuvár
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Kapuvár
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Garta Vendéglő KapuvárX