Kiváló kávé

Rozetta Coffeeshop KapuvárRozetta Coffeeshop Kapuvár a térképen

Kiváló 2023. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. március 11.
A Rozetta Kapuvár speciality kávézója, alighanem a műfaj egyetlen képviselője a városban.
A kávé tényleg nagyon jó, tartanak jóféle frissen préselt leveket, reggeliket, péksüteményeket s ebédmenüt is. A kávén kívül egy vegyes levet ittam, az is jó volt.
Leültem egy nagyobb asztalhoz, ahol még ott díszelgett az előttem járó félig megevett szendvicse. A felszolgáló többször is megfordult az asztalomnál, de valamiért nem érezte fontosnak, hogy elvigye. Eltelt vagy tíz perc, mire a társa kapott észbe, kijött az asztalomhoz, elnézést kért és elvitte a maradékokat.
Megadom nekik az 5 pontot, főként a kávé miatt.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Rozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - EgyébRozetta Coffeeshop Kapuvár - Egyéb
Hanság Vendégház Kapuvár - Legjobb ár
2025.01.01-ig