Erről lemaradtunk

Karnevál Étterem & Pizzéria KazincbarcikaKarnevál Étterem & Pizzéria Kazincbarcika a térképen

Szörnyű 2018. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. február 24.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A belvárosban, tízemeletes házak között, de egy magányosan álló, kétszintes épület emeleti részén található pizzéria, ami külsőre megnyerőnek tűnt, a fények alapján messziről látszott, hogy nyitva vannak. Egy elég szűk és síkos, csúszós lépcsőn kellett felmenni a bejárathoz, a lépcsőn vendégek dohányoztak.
Belépve kb. félház volt, viszont csak egy fős személyzet. Főleg fiatalokból álló vendégkör. Társaságunkat megpillantva rövid köszönést követően azonnal a lényegre tért rá, mivel túl sok a vendég, ő egyedül van, ezért enni biztosan nem tudunk egyhamar, a rendelésfelvételre is várni kell, nem tudja megmondani, mennyit.
Ez természetesen így nem volt elfogadható számunkra, ezért egy közeli másik éttermet választottunk, ahol meg tudtunk vacsorázni.
Az ételeket nem tudom értékelni.
Kiszolgálás:Szörnyű
Karnevál Étterem & Pizzéria Kazincbarcika - Külső képKarnevál Étterem & Pizzéria Kazincbarcika - BelsőKarnevál Étterem & Pizzéria Kazincbarcika - BelsőKarnevál Étterem & Pizzéria Kazincbarcika - Külső kép

Karnevál Étterem & Pizzéria további értékelései

2019.07.30egyedül
4 órát vártam a kajára, ami nem mellesleg ehetetlen volt. Mint ha 4 napja a hűtőben állt volna. Talán a koktélok elviselhetok. Ha éppen van. Gyakran fordul elő hogy nincs sem ez, sem az. Szánalmas. Sajnalom az ott dolgozókat. Embertelen ahogy a főnök bánik velük. Régóta jártam oda, rendeltem...
Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat