ZigZag: Erről lemaradtunk - Karnevál Étterem & Pizzéria Kazincbarcika

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Erről lemaradtunk

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
A belvárosban, tízemeletes házak között, de egy magányosan álló, kétszintes épület emeleti részén található pizzéria, ami külsőre megnyerőnek tűnt, a fények alapján messziről látszott, hogy nyitva vannak. Egy elég szűk és síkos, csúszós lépcsőn kellett felmenni a bejárathoz, a lépcsőn vendégek dohányoztak.
Belépve kb. félház volt, viszont csak egy fős személyzet. Főleg fiatalokból álló vendégkör. Társaságunkat megpillantva rövid köszönést követően azonnal a lényegre tért rá, mivel túl sok a vendég, ő egyedül van, ezért enni biztosan nem tudunk egyhamar, a rendelésfelvételre is várni kell, nem tudja megmondani, mennyit.
Ez természetesen így nem volt elfogadható számunkra, ezért egy közeli másik éttermet választottunk, ahol meg tudtunk vacsorázni.
Az ételeket nem tudom értékelni.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Kiszolgálás: Szörnyű

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

3700 Kazincbarcika
Egressy Béni út 52/e

2019. július 30.
4 órát vártam a kajára, ami nem mellesleg ehetetlen volt. Mint ha 4 napja a hűtőben állt volna. Talán a koktélok elviselhetok. Ha éppen van. Gyakran fordul elő hogy nincs sem ez, sem az. Szánalmas. Sajnalom az ott dolgozókat. Embertelen ahogy a főnök bánik velük. Régóta jártam oda, rendeltem...