Ambrózia Panzió Kazincbarcika
3700 Kazincbarcika, Egressy Béni út 41.

Ambrózia Panzió Kazincbarcika a térképen

Ambrózia Panzió Kazincbarcika értékelése:

3. helyezett a 4 kazincbarcikai szállás közül

Ambrózia Panzió Kazincbarcika képei

Szállások Kazincbarcika városában
Wellness csomagok Kazincbarcika városában

Ambrózia Panzió Kazincbarcika vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Véletlenül,és ismeretlenül,egy bükki kirándulás alkalmából választottuk szálláshelyül a fogadót. Az épület kialakítása,berendezése,a kiegészítők,színek harmóniája azonnal megfogott bennünket. A standard szoba mérete szinte tánctermi méretű,minibár,szobaszéf, LED tv,erkély és légkondi járt a szobához. A konyha kitűnő, a személyzet szintén.

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. június 30.
A szobák tiszták voltak, hangulatosak , a személyzet készséges , kedves , korrekt . Az étterem nagyon hangulatos és az ételek finomak. Egy-egy fogás esetében fordult elő, hogy a köret kevésnek bizonyult. A desszert fagyis volt, ami zseniális volt. A felszolgálók lesték minden kívánságunkat.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30.
A város központjában lévő igen mutatós épület. A 2 személyes szobák kicsik, de szépek, a többi szoba kényelmes, ízléses. Parkolás tökéletes, az étterem szép és barátságos, nagyon ízletes, gusztusos és bőséges ételeket lehet elfogyasztani, megfelelő áron. Minden tiszta, ragyogó. Az ajtók sajnos nyikorognak, de a kivitelezése az épületnek nagyon jó minőségű.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Beatles múzeumbe belépővel, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.942 - 15.339,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.11.06-ig

Szállodák Kazincbarcika környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)
November 1. (min. 2 éj)

KazincbarcikaX