Bajor Panzió Kazincbarcika

3700 Kazincbarcika, Bercsényi u. 1/B.

Bajor Panzió Kazincbarcika a térképen

Bajor Panzió Kazincbarcika értékelése:

1. helyezett a 4 kazincbarcikai szállás közül

Bajor Panzió Kazincbarcika vélemények

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Ez a legjobb hely a városban! Két éjszakát töltöttünk itt, panzió, étterem és sörház, barátunk születésnapját ünnepeltük és túráztunk a környéken. Tiszta, szép, rend mindenhol. Zárt parkoló az udvaron. Az ételek, italok finomak és bőséges az adag. Különféle házi sörök vannak. A szobák kényelmesek. Ha erre járunk biztosan betérünk még!

2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 6.
Évek óta itt szállunk meg ha erre akad dolgunk,csak ajánlani tudom mindenkinek,nagyon korrekt,tiszta,és az éttermük is zseniális! A személyzet nagyon udvarias,segítőkész! Ár/érték arányban is kitűnő választás,hasonló színvonalú helyeken sokszor a dupláját is elkérik az országban több helyen is! Legközelebb is itt fogunk megszállni ha a városban járunk!

Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2021.04.02. - 2021.12.23.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.06.14.

Szállodák Kazincbarcika környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)
November 1. (min. 2 éj)

KazincbarcikaX