Aranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét

4,6
a 112 kecskeméti étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Aranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét
Aranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem KecskemétAranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Aranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét vélemények

2020. február 20.egyedül járt itt
Egy kis finomságra vágyva betértem az Aranyhomok étterem részébe. Ez gyors kiszolgáló jellegű, de le lehet ülni a presszó részben, mely elegáns kialakítású. Az erdei gyümölcsös tönköly vanilia öntettel nagyon ízletes volt. Másnap reggel a presszó részbe mentem, ahol nagyon finom
kapucsinót kaptam. Meglepetés volt, hogy egy kis kekszet és vízet is mellékeltek hozzá.
Aranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét - Étel/italAranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét - Belső
2017. január 5.gyerekekkel járt itt
Szállóvendégként, félpanzióval voltunk a szállodában.
Az ételek mennyisége, minősége jó volt, ezenkívül változatos is. Ugyan nem jeleztük előre, de kérésünkre másnapra megoldották, hogy legyen laktózmentes tej is a reggelinél. Piciny probléma, hogy a reggelinél a meleg ételek kihűltek a pultban. A személyzet udvarias, segítőkész. A környezet tiszta, rendezett.
Kiváló 2016. október 20.a párjával járt itt
Az étterem szép,tiszta,hangulatos.
A felszolgálók nagyon kedvesek és figyelmesek.
Az ételek bőségesek és finomak.
Aranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét - BelsőAranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét - BelsőAranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét - Étel/italAranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét - Étel/italAranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét - Étel/italAranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem Kecskemét - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 7., üzleti partnerrel járt itt
Egy eu-s konferencia után a svédasztalos ebéd a szálloda éttermében volt megvalósítva. Az ebéd egy különteremben volt megoldva, hogy a szállóvendégeket ne zavarjuk. A választék rendben volt, az ételek nagyon finomak és frissek voltak. A desszert egy kiemelkedően finom poharas krém volt.