6000 Kecskemét, Kossuth tér 3

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Egy kis finomságra vágyva betértem az Aranyhomok étterem részébe. Ez gyors kiszolgáló jellegű, de le lehet ülni a presszó részben, mely elegáns kialakítású. Az erdei gyümölcsös tönköly vanilia öntettel nagyon ízletes volt. Másnap reggel a presszó részbe mentem, ahol nagyon finom
kapucsinót kaptam. Meglepetés volt, hogy egy kis kekszet és vízet is mellékeltek hozzá.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Szállóvendégként, félpanzióval voltunk a szállodában. Az ételek mennyisége, minősége jó volt, ezenkívül változatos is. Ugyan nem jeleztük előre, de kérésünkre másnapra megoldották, hogy legyen laktózmentes tej is a reggelinél. Piciny probléma, hogy a reggelinél a meleg ételek kihűltek a pultban. A személyzet udvarias, segítőkész. A környezet tiszta, rendezett.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem szép,tiszta,hangulatos.
A felszolgálók nagyon kedvesek és figyelmesek.
Az ételek bőségesek és finomak.

rigop TOP fotófeltöltő
2013. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7.
Egy eu-s konferencia után a svédasztalos ebéd a szálloda éttermében volt megvalósítva. Az ebéd egy különteremben volt megoldva, hogy a szállóvendégeket ne zavarjuk. A választék rendben volt, az ételek nagyon finomak és frissek voltak. A desszert egy kiemelkedően finom poharas krém volt. A pincérek fiatalosak, de ugyanakkor nagyon udvariasak, mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.117,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátáss, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Manófarm belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 16.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Locsolóbál belépővel, lovaskocsikázással, szauna és jacuzzi használattal, korai érkezéssel és késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.11. - 2020.04.13.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, privát wellness használattal, gyertyafényes vacsorával, pezsgőfürdőben pezsgőzéssel, kávé és tea bekészítéssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2020.05.31.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.03.29.

Szállodák Kecskeméten és környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Kecskemét
Hotel Aquarell Kecskemét
Napi ár 4 vagy több főre
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Napi árak

Aranyhomok Szálloda, Mediterrán Étterem KecskemétX