4,4

2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Cafe Frei - Fő tér Kecskemét vélemények

2016. október 6.a párjával járt itt
Visszatérő vendégei vagyunk a kecskeméti Cafe Freinek. Igazi hangulatos kis kávézó, ahová mindig öröm bemenni. Nehéz választani a finomabbnál finomabb kávék közül :) Bent elég szűkösen vannak az asztalok. A kiszolgálás viszonylag gyors. A személyzet kedves. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2016. június 26.barátokkal járt itt
A Cafe Frei átlag feletti minőséget képvisel mindenütt mind a kávéjával, mind pedig a desszertekkel. Csíkszeredában volt a legjobb élményem eddig e hálózat helyi egysége, Nagyváradon szappanízű volt az egyébként jó állagú és a szappanízt leszámítva ízletes sütemény, most Kecskeméten pedig nem győzött a túrós pohárdesszert, a perui csokoládétrió remek volt.
Cafe Frei - Fő tér Kecskemét - EgyébCafe Frei - Fő tér Kecskemét - Étel/italCafe Frei - Fő tér Kecskemét - Étel/italCafe Frei - Fő tér Kecskemét - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 8., kollégákkal járt itt
Két régi nagyon aranyos kolleginámmal ültünk be kávézni egyet és megbeszélni az élet nagy dolgait. Hosszas vacillálás után mexikói tejes kávét kértem a fahéj miatt. Isteni finom volt, bár folyamatosan láttam a pulton a többi elkészült kávét is, így azt hiszem vissza kell még mennem azokat is kipróbálni :-)
A kávézó klassz, talán az egyetlen hátránya, hogy csak ~10 ülőhely van bent és további 15 szék kint.