Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Tanszer vásárlás után finom ebéd

Csalánosi Csárda KecskemétCsalánosi Csárda Kecskemét a térképen

2019. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 13.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Egy augusztusi délután tanszer vásárlás után gondoltunk egyet és Kecskeméttől kb. 5 percnyire Található csárdában ebédeltünk egyet.Már többször elmentünk ez előtt a csárda előtt ,de még soha nem álltunk meg.
Először az étlap láttán egy kicsit megijedtünk az áraktól,de végül is nem álltunk odébb,mikor megláttuk mekkora adagokat hoznak a mellettünk lévő asztalokhoz.Igaz több mint egy órát kellett várnunk,de megérte.Nagyon finom és hatalmas adagok voltak.A végén mér felét el is csomagoltattuk,mert nem tudtuk megenni.
Fizetéskor még várt bennünket egy meglepetés.Ha 3 dobókockával mind a 3 kockán 6-os volt nem kellett fizetni semmit sem.Sajnos csak 1 hatos sikeredett.
De sebaj.Talán majd legközelebb.
Két negatívumot tudok csak megemlíteni.
Az egyik,hogy SZÉP kártyával nem lehetett fizetni,illetve bankkártyával sem.Csak kéz pénz. Még szerencse hogy a mellette lévő büfénél volt bank automata.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:Kiváló
Kiszolgálás:Kiváló
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:
Tisztaság:Kiváló

Csalánosi Csárda további értékelései

2025.10.13barátokkal
Gyenge
Gyenge minőség, magas áron. Nem túl képzett személyzet , az alsó pincébe vittek ami tele volt léggyel , olyan sokkal, hogy nem lehetett enni tőlük. Szörnyű volt.
2025.10.08a párjával
Kiváló
Kecskemét összes étterme közül, a CSALÁNOSI CSÁRDA magasan viszi a prímet. Csodálatos környezet, udvarias kiszolgálás, fantasztikus ízvilág, ár / érték aranyban megfelelő és az adagokról már szót sem ejtenék. Ajánlom mindenkinek!
2025.09.28családjával
Szörnyű
A mai napon a családommal együtt ebédeltünk. A kiszolgálás förtelmes volt. Az italt több, mint 30 perc volt, mire kihozták, addigra viszont már ott voltak a levesek. A végén ugyanígy jártunk, hogy a második fogás elfogyasztása közben rendeltünk 2 db colát, és mikor kihozták a kávékat, csak utána...
Népszerű szállások a környéken
Aranyhomok Hotel Kecskemét - Karácsony
Aranyhomok Hotel Kecskemét
103.300 Ft / 2 fő / 2 éjtől választható ellátással
Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel & Konferenciaközpont - 100 % relax csomagajánlat
Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel & Konferenciaközpont
134.700 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
46.545 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval