Dharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét

4,2
a 112 kecskeméti étterem közül
étterem, vendéglő
Dharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét
Dharma Indiai Vegetáriánus Étterem KecskemétDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Dharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét vélemények

2016. március 31.családjával járt itt
Az indiai konyha számomra kivételes hívószó, akkor is, ha vegetariánus étteremről beszélünk. Midőn nagyjából egy hónapja Kecskeméten jártunk s jót ebédeltünk a Rozmaringban, az autó felé haladván felfigyeltem egy indiai pinceétteremre.
Dharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - BelsőDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - BelsőDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - BelsőDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - Külső képDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - Étlap/itallapDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - Külső képDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - EgyébDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - Étel/italDharma Indiai Vegetáriánus Étterem Kecskemét - Étel/ital