Aqua étterem Kecskemét

Aqua étterem KecskemétAqua étterem Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Aqua étterem Kecskemét vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Néhány napot Kecskeméten töltöttünk az Aqua Hotelben. A mellette levő étterembe jártunk át ebédelni, ahol a napi menüt választottuk igen kedvező áron. Jó korán kellett érkezni az ebédhez, mert fél tizenkettőkor már alig lehetett üres asztalt találni. Olyan levesadagot szolgálnak fel, hogy már azzal jól lakik az ember.
Aqua étterem Kecskemét - Étel/italAqua étterem Kecskemét - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Gyenge 2021. szeptember 30., csoporttal járt itt
A napokban csoporttal jártunk Kecskeméten az élményfürdőben és az étteremben szerettünk volna ebédelni, ahonnét konkrétan elzavartak, hogy ennyi embernek nem tudnak enni adni, menjünk az önkiszolgáló részbe. Mivel éhesek voltunk és a fürdő területén nem találtunk más étkezési lehetőséget, "szót fogadtunk" .
Kiváló 2020. január 20.a párjával járt itt
Hébe-hóba itt menüzünk. Csalódás még nem okozott.
Ebédidőben sorban állás van a felszabadult asztalokért. A várakozók egyszer a "szánkban" álltak, és áhítattal nézték, ahogy az ebédet elfogyasztottuk. Ez kicsit feszélyezett, de erről nem az étterem tehet. Majd nyáron több hely lesz a terasz rész nyitásával.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 28.egyedül járt itt
Hétfőn kiszaladtam szaunázni egyet a Kecskeméti Fürdőbe, de végül úgy ott ragadtam, hogy végül beültem ebédelni a fürdő gyorséttermébe. 6-7 féle étel volt, végül rántott sajtot kértem sült krumplival és majonézzel, amit nem bántam meg. Persze nem egy gourmet ételkölteményre kell gondolni, de 1200Ft-ért teljesen rendben volt. A személyzet kedves, az árak rendben vannak.
Aqua étterem Kecskemét - Étel/ital