Ha Kecskeméten járunk mindíg kipróbálunk egy új éttermet

Max Kávézó & Pizzéria KecskemétMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét a térképen

Kiváló 2022. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. január 5.
Decemberbe megint Kecskeméten jártunk egy karácsony előtti bevásárláson és mint mindíg megint kipróbáltunk egy újabb pizzériát ami nem volt messze a Malom központtól.Ez a pizzéria a Széchényi téren található.
Szerencsénk volt mert éppen volt asztal 6 főre,bár csak úgy hogy két asztalt összetoltak.De megoldották.Köszönjük.
Nagyon tetszetős kis pizzéria,kedves felszolgálókkal és nagy választékkal.Rengeteg pizza közül lehet választani.De nem csak pizzák vannak,hanem sokféle más étek is.Én lila hagymás csülköt választottam,de volt aki mustáros csirkecombfilét, sonkás-kukoricás pizzát, szárnyas ragulevest gazdagon, bolognai pizzát, csontlevest cérnametélttel és volt aki Max pizzát választott.Desszertként a gyerekek kértek nutellás és áfonyás palacsintát és csokis soufflet vanília fagyival.
A fotók magukért beszélnek.
Nagyon finomak voltak mind a levesek és mind a második fogások és még a desszertek is.
Mindenkinek ajánlom ezt a pizzériát is mint eddig bármelyiket amelyikben megfordultunk.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Max Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - EgyébMax Kávézó & Pizzéria Kecskemét - Egyéb

Max Kávézó & Pizzéria további értékelései

2017.12.17gyerekekkel
Egy remek étterem a belvárosban. Ár/érték arány. Minden hétvégén 12-15 között kedvezményre van lehetőség.Jó hely.Minden szuper volt Finom ízléses ételek Remek a kiszolgálás.Van házhoz szállítás is. Nyáron terasz szolgálja a vendégeket Pizza és a többi étel remek. Hétköznap menüt is lehet...
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös