Szőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét

Szőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét
Szőlőfürt Fogadó étterme KecskemétSzőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét
Szőlőfürt Fogadó étterme KecskemétSzőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét

Szőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét bemutatkozása

Kecskemét 1983 óta közkedvelt, a 44-es békéscsabai főút kivezető szakaszán található vendéglátó egysége, a Szőlőfürt Fogadó máig megőrizte családias hangulatát. Népszerű a napi menü kínálatunk, és nem véletlenül, hiszen négyféle levesből, ötféle főételből választhatnak a vendégek, illetve tésztaétellel, desszerttel és savanyúsággal tesszük teljessé választékunkat, igen kedvező áron.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Szőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2016. december 30., kollégákkal járt itt
Egy kicsit rideg, egy kicsit szocreál, de jól főznek. A felszolgálókon látszik a több évtizedes rutin. Gyerekkorom pincéreire emlékeztettek. Egyikük közelébe kerülve még az akkori Kossuth és Munkás cigik emlékei is jelentkeztek a szaglóhámomon. Gyorsan dolgoztak, az ebéd jóízű volt, mi kell még?
Szőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét - BelsőSzőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét - BelsőSzőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét - BelsőSzőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét - Étel/italSzőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét - Külső kép
Kiváló 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Átutazóban voltunk Kecskeméten, ahol az állatkert után szerettünk volna valahol gyorsan megebédelni. GPS ezt az éttermet dobta fel, és milyen jól tette. Kicsit menza jellege volt, de annak minden pozitívumával. Menüs rendszer van, 2 leves, 3 főétel, desszert. Nagy adagok, nagyon jó házias ízek, rendkívül kedves és segítőkész idős pincér bácsi.
Azonnal megkaptuk az ételeket, maximálisan azt kaptuk, amit vártunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 7., kollégákkal járt itt
Az előző munkahelyemen a város másik feléről jártunk át minden nap ide ebédelni, annyira tetszett a hely. A menüs kiszolgálás nagyon gyors és udvarias. Nagy választék van: 2-3 leves, 2-3 fő étel, 1-2 deszert, és mindez olyan ~1200Ft-ért. Leves és desszert nélkül ~650Ft-ból jól lehet lakni.
2014. május 28.családjával járt itt
A hétvégi svédasztalos menün már többször részt vettem a családommal. Mindig bevált. A kiszolgálás udvarias. Az ételek finomak. Kisebb családi összejövetelekhez ideális. Az üdítők közül érdemesebb a rostosat választani. :-) Szerintem egy hangulatos hely, amely mindent megtesz azért, hogy a vendégek elégedetten távozzanak.
Szőlőfürt Fogadó étterme Kecskemét a térképen
6000 KecskemétSzent István körút 23.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V