Vén Diófa Étterem és Rendezvényház Kecskemét

4,9
a 115 kecskeméti étterem közül
étterem, szálláshely étterme, családi
Vén Diófa Étterem és Rendezvényház Kecskemét
Vén Diófa Étterem és Rendezvényház KecskemétVén Diófa Étterem és Rendezvényház Kecskemét

Vén Diófa Étterem és Rendezvényház Kecskemét bemutatkozása

Vendéglőnk és panziónk Kecskemét város központjától 3 perc sétára, csendes környezetben található.
Vendéglőnk 80 fő befogadására képes, két leválasztható teremmel, melyek külön bejárattal rendelkeznek. Kerthelyiségünk további 60-70 fő vendégül látását teszi lehetővé.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Vén Diófa Étterem és Rendezvényház Kecskemét vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.családjával járt itt
Párom családjával itt szoktunk születésnapok alkalmával összegyűlni. Jó a konyhájuk, bár a pincérek kicsit szétszórtak, legutóbb összekeverték a számlánkat egy másik asztaléval.
Kiváló 2014. június 12.családjával járt itt
Április 30-án a lányom ballagási ünnepi ebédét fogyasztottuk el itt. Az előzetes megbeszélésen (foglaláson) kedvesek voltak, hagytak időt átgondolni, hogy miből és mennyit válasszunk.
Minden nagyon finom volt, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak kedvezőek.
Külön kiemelendő: én lisztérzékeny vagyok, nekem külön csináltak egy nagyon profi tálat :-)Ezért külön köszönet!
A kétszemélyes tálak hatalmasok voltak, bőven jutott belőle otthonra is.
Kiváló 2014. május 28.a párjával járt itt
Nemrégiben jártam párommal egy kellemes vacsorán itt :) belépve elég hangulatos ,nyugodt étterem volt :) Felszolgálók kedvesek voltak. az ételre nem kellett sokat várni. Mikor kihozták csak lestünk. egy kétszemélyes sült tálat rendeltünk. Akkora adagot kaptunk h az csak na :D már akkor tudtuk ebből haza vitel is lesz :) Az étel nagyon finom volt.
Vén Diófa Étterem és Rendezvényház Kecskemét a térképen
6000 KecskemétHorog u. 5-7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P