T.T.Marianna

T.T.Marianna adatlapja

Regisztráció2013.11.06
Utoljára itt2014.06.12

Kiváló 2014. január 17.gyerekekkel járt itt
2013. december végén a lányommal részt vettünk a "vasárnapi ebéd korlátlan wellnesshasználattal" nevű programon. A szálloda elegáns, a személyzet nagyon kedves. Az ebéd svédasztalos volt és nagyon ízletes. Külön kiemelendő, hogy én is sokféle ételből tudtam választani, annak ellenére, hogy sajnos lisztérzékeny vagyok.
Kiváló 2014. június 12.családjával járt itt
Április 30-án a lányom ballagási ünnepi ebédét fogyasztottuk el itt. Az előzetes megbeszélésen (foglaláson) kedvesek voltak, hagytak időt átgondolni, hogy miből és mennyit válasszunk. Minden nagyon finom volt, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak kedvezőek. Külön kiemelendő: én lisztérzékeny vagyok, nekem külön csináltak egy nagyon profi tálat :-)Ezért külön köszönet!
2013. november 6.barátokkal járt itt
Kényelmes és tiszta szállás. Közel a várhoz és a pályaudvarhoz is. Szép az új wellness részleg. Én lisztérzékeny vagyok és az étkezésnél maximálisan odafigyeltek rám, ugyanazt kaptam mint a többiek, persze gluténmentesen és nagyon finom volt. Sajnos sok helyen nem ismerik ezt az ételallergiát, nem tudnak megfelelő kiszolgálást biztosítani.