Orvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét

3,5
városi Múzeum közül
Múzeum
Orvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét
Orvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás KecskemétOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét

Orvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét bemutatkozása

A tárlat gyógyszerészeti egységében megismerkedhetnek a látogatók a gyógyszerkészítés eszközeivel, a különböző gyógyszerformákkal és a rendszerváltás előtt megyénkben működött 89 gyógyszertár patikaedényei közül a legszebbekkel.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Nyugdíjas évek
Nyugdíjas évek
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Orvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét vélemények

2082
Átlagos 2022. december 5.egyedül járt itt
Amikor először elmentem előtte, hát, zárva volt. Hogy miért, azt az ördög tudja. . . talán itt is energiatakarékosság, emberhiány. . . de aztán valami csoda folytán kegyet nyertem a naiv művészetek múzeumába, és amikor a roppant megértő hölgy ott végigkísért a tárlaton, talán látta, hogy nem vagyok egy vérengző hasfelmetsző, hanem tényleg egy lelkes kis múzeumlátogató, és bónuszként felvetette, hogy mi lenne, ha átjönne velem az orvostörténetibe, azt is kinyitni, szeretném-e?
Orvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - BelsőOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - EgyébOrvos- és Gyógyszerészettörténeti Kiállítás Kecskemét - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.