Nagyati: Nem ínyenceknek való hely, vegetáriánusnak nem ajánlom - Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Nem ínyenceknek való hely, vegetáriánusnak nem ajánlom

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Atlagos hely, adaghoz képest ár magas,ízetlen étel, gyenge minősègű körettel. Jó hogy levest nem ettünk és nem voltunk nagyon èhesek.A desszerttel nem is próbálkoztunk. Két pincér szolgált ki, ajánlatot úgymond a vendéglő specialitására nem kaptunk.:((

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Nagyati felhasználót?    Igen

8784 Kehidakustány
Kossuth utca 56.

2018. november 1.
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet...

2018. október 24.
Nagyon kellemes,családias hely.Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek finomak,bőséges adagok.Nagyon finom volt a húsleves.A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom!!A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt.A maradékot kérés nélkül csomagolják.Csak ajánlani...

2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.