Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

4,6
a 8 kehidakustányi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, szálláshely étterme
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria KehidakustányKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Családi ajánlat a márciusi ünnepekben
Családi ajánlat a márciusi ünnepekben
2024.04.07-ig
Barbara Apartmanház Kehidakustány
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Senior ajánlat félpanzióval
Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány vélemények

2022. november 5.gyerekekkel járt itt
Kehidakustányba a fürdő miatt utaztunk, a kellemes fürdőzés után ebbe az étterembe jöttünk be. Ez nagyon közel esik a fürdőhöz, és elég jó értékeléseket kapott a vendégektől. A fedett teraszon egy kicsit már hűvös volt, így a belső részben, a földszinten foglaltunk helyet.
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - EgyébKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Egyéb
2020. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Első Kehidán töltött esténken, ezt a helyet választottuk vacsora helyszínnek. Kint ültünk le, ahol élőben szintetizátor mellett énekelt egy úriember, nagyon hangulatos volt. Grill estet tartottak aznap, így kint az udvaron sültek az ételek. De az étlapról mást is lehetett választani természetesen!
Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Étel/italKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Étel/italKehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. június 22.családjával járt itt
A hosszúranyúlt kényszerpihenőt követően végre ismét utazhattunk a hétvégén. A kehidakustyáni fürdőt választottuk célpontul, jól tettük. Jártunk már itt korábban többször is, most sem csalódtunk. Szállásként a kiváló Szerencsemák Panziót választottuk. A vendégek étkeztetését a panzióval egy épületben található Kehida Kapuja Étterem biztosítja.
Kiváló 2018. november 1.családjával járt itt
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet ismerhettünk meg.
Kiváló 2018. október 24.a párjával járt itt
Nagyon kellemes,családias hely. Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet. Az ételek finomak,bőséges adagok. Nagyon finom volt a húsleves. A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom! ! A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt. A maradékot kérés nélkül csomagolják. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az új terem nagyon szép lett! ! Kellemes zene esténként.
Kiváló 2018. április 25.gyerekekkel járt itt
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.
Átlagos 2018. március 19.a párjával járt itt
Személyzet kedves és udvarias, a kiszolgálás jó. Hangulatos zene szól, a kerthelyiség kellemesen fűtött. Sajnos választék az kicsi, összesen 2 fajta fő étel volt a pizzán kívül. A hangulat és zene kiváló volt, de maga a vacsora csalódást okozott. Másnap kipróbáltuk a pizzát is, az eddigi legrosszabb magyaros pizzát ettem. Azt hiszem többet nem igazán fogunk ott vacsorázni.
Kiváló 2017. szeptember 20.barátokkal járt itt
Egy szeptemberi hétfő este tértünk be az étterembe! Kedves személyzettel találkoztunk! zseniális vaddisznópörköltet ettem zalai dödöllével! finom csapol sör, és hogy a hangulat is kiváló legyen még élő zene is volt!
Annyira jól éreztük magunkat másnap is visszatértünk! Csak ajánlani tudom :)
Kiváló 2017. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Születésnapom alkalmából jártunk Kehidakustányban. Az étterem szuper választás volt. A hely, a felszolgálás, az ételek, a személyzet, a hangulat, az élő zene kitűnő. Az este fénypontja, hogy 40. születésnapomon, születésem percében 19. 15-kor érkezett meg az étel és ezzel egy időben felcsendült Halász Judit: Boldog születésnapot című dala.
Kiváló 2017. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Nem először volt alkalmunk itt enni, immár célirányosan jöttünk, és most sem csalódtunk. Számunkra az étel első osztályú, az adag pedig nagyon is bőséges. Igaz, a várakozási idő sok volt, de mindent egybevéve elégedettek voltunk mindennel! Az árak sincsenek az égben, ami nagycsaládként számunkra egyáltalán nem utolsó szempont. És ami még pozitívum: volt külön gyerek adag.