Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth utca 56.

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány a térképen

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány értékelése:

1. helyezett a 7 kehidakustányi étterem közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 725 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány képei

Szállások Kehidakustány városában
Wellness csomagok Kehidakustány városában

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány vélemények

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet ismerhettünk meg. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás pazar.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Nagyon kellemes,családias hely. Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet. Az ételek finomak,bőséges adagok. Nagyon finom volt a húsleves. A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom! ! A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt. A maradékot kérés nélkül csomagolják. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az új terem nagyon szép lett!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Személyzet kedves és udvarias, a kiszolgálás jó. Hangulatos zene szól, a kerthelyiség kellemesen fűtött. Sajnos választék az kicsi, összesen 2 fajta fő étel volt a pizzán kívül. A hangulat és zene kiváló volt, de maga a vacsora csalódást okozott. Másnap kipróbáltuk a pizzát is, az eddigi legrosszabb magyaros pizzát ettem. Azt hiszem többet nem igazán fogunk ott vacsorázni.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Egy szeptemberi hétfő este tértünk be az étterembe! Kedves személyzettel találkoztunk! zseniális vaddisznópörköltet ettem zalai dödöllével! finom csapol sör, és hogy a hangulat is kiváló legyen még élő zene is volt!
Annyira jól éreztük magunkat másnap is visszatértünk! Csak ajánlani tudom :)

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Születésnapom alkalmából jártunk Kehidakustányban. Az étterem szuper választás volt. A hely, a felszolgálás, az ételek, a személyzet, a hangulat, az élő zene kitűnő. Az este fénypontja, hogy 40. születésnapomon, születésem percében 19. 15-kor érkezett meg az étel és ezzel egy időben felcsendült Halász Judit: Boldog születésnapot című dala.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Nem először volt alkalmunk itt enni, immár célirányosan jöttünk, és most sem csalódtunk. Számunkra az étel első osztályú, az adag pedig nagyon is bőséges. Igaz, a várakozási idő sok volt, de mindent egybevéve elégedettek voltunk mindennel! Az árak sincsenek az égben, ami nagycsaládként számunkra egyáltalán nem utolsó szempont.

szamszi TOP szállásértékelő
szamszi TOP étteremértékelő
2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
nagyon tetszett, háziasan főznek, kedves a személyzet, nem drága és a kávéjuk isteni! nekünk ez volt ott a törzshelyünk! ha járunk még arra biztosan visszamegyünk..
közel a fürdő, itt lehet elfogyasztani a főétkezéseket ha a szent istvánban, vagy a family resortban száll meg valaki.
nagyon jófej kedves a felszolgáló

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Atlagos hely, adaghoz képest ár magas,ízetlen étel, gyenge minősègű körettel. Jó hogy levest nem ettünk és nem voltunk nagyon èhesek.A desszerttel nem is próbálkoztunk. Két pincér szolgált ki, ajánlatot úgymond a vendéglő specialitására nem kaptunk.:((

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Pár napot töltöttünk a közelben lévő Hotelben. Sajnos, ott nem volt főétkeztetés így a Kehida Kapuja vendéglőbe jártunk vacsorázni. Nagyon kedves és figyelmes volt a felszolgáló. Az ételkínálat jó az ételek finomak voltak. Bor választék kicsit lehetne több. December második felében voltunk és szép Betlehem volt az étterem előtt.

Legnépszerűbb csomagok Kehidakustányban és környékén
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 2.875 - 3.375,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.09.30.
Hotel Claudius
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2019.12.31.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 21.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.01.01.
Danubius Health Spa Resort Sárvár
5 nap/4 éjszaka 13.200 - 14.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
2019.04.09. - 2019.12.20.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2019.05.31.
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, városi programokkal
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.960 - 28.168,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
2018.08.22. - 2020.01.02.
Gizi Néni Vendégháza
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Főnix Club Hotel & Wellness
5 nap/4 éjszaka 8.718,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2019.05.31.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 18.400 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2017.08.21. - 2019.12.31.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Kehidakustány
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Kehidakustány
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Panoráma Balatongyörök Kehidakustány
Tavaszi wellness akció 2=3
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria KehidakustányX