Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth utca 56.

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány a térképen

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány értékelése:

1. helyezett a 8 kehidakustányi étterem közül
115. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány képei

Szállások Kehidakustány városában
Wellness csomagok Kehidakustány városában

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány vélemények

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet ismerhettünk meg. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás pazar.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Nagyon kellemes,családias hely. Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet. Az ételek finomak,bőséges adagok. Nagyon finom volt a húsleves. A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom! ! A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt. A maradékot kérés nélkül csomagolják. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az új terem nagyon szép lett!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Személyzet kedves és udvarias, a kiszolgálás jó. Hangulatos zene szól, a kerthelyiség kellemesen fűtött. Sajnos választék az kicsi, összesen 2 fajta fő étel volt a pizzán kívül. A hangulat és zene kiváló volt, de maga a vacsora csalódást okozott. Másnap kipróbáltuk a pizzát is, az eddigi legrosszabb magyaros pizzát ettem. Azt hiszem többet nem igazán fogunk ott vacsorázni.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Egy szeptemberi hétfő este tértünk be az étterembe! Kedves személyzettel találkoztunk! zseniális vaddisznópörköltet ettem zalai dödöllével! finom csapol sör, és hogy a hangulat is kiváló legyen még élő zene is volt!
Annyira jól éreztük magunkat másnap is visszatértünk! Csak ajánlani tudom :)

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Születésnapom alkalmából jártunk Kehidakustányban. Az étterem szuper választás volt. A hely, a felszolgálás, az ételek, a személyzet, a hangulat, az élő zene kitűnő. Az este fénypontja, hogy 40. születésnapomon, születésem percében 19. 15-kor érkezett meg az étel és ezzel egy időben felcsendült Halász Judit: Boldog születésnapot című dala.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Nem először volt alkalmunk itt enni, immár célirányosan jöttünk, és most sem csalódtunk. Számunkra az étel első osztályú, az adag pedig nagyon is bőséges. Igaz, a várakozási idő sok volt, de mindent egybevéve elégedettek voltunk mindennel! Az árak sincsenek az égben, ami nagycsaládként számunkra egyáltalán nem utolsó szempont.

szamszi TOP szállásértékelő
2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
nagyon tetszett, háziasan főznek, kedves a személyzet, nem drága és a kávéjuk isteni! nekünk ez volt ott a törzshelyünk! ha járunk még arra biztosan visszamegyünk..
közel a fürdő, itt lehet elfogyasztani a főétkezéseket ha a szent istvánban, vagy a family resortban száll meg valaki.
nagyon jófej kedves a felszolgáló

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Atlagos hely, adaghoz képest ár magas,ízetlen étel, gyenge minősègű körettel. Jó hogy levest nem ettünk és nem voltunk nagyon èhesek.A desszerttel nem is próbálkoztunk. Két pincér szolgált ki, ajánlatot úgymond a vendéglő specialitására nem kaptunk.:((

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Pár napot töltöttünk a közelben lévő Hotelben. Sajnos, ott nem volt főétkeztetés így a Kehida Kapuja vendéglőbe jártunk vacsorázni. Nagyon kedves és figyelmes volt a felszolgáló. Az ételkínálat jó az ételek finomak voltak. Bor választék kicsit lehetne több. December második felében voltunk és szép Betlehem volt az étterem előtt.

Legnépszerűbb csomagok Kehidakustányban és környékén
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 26.241,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2019.12.06. - 2021.01.02.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, üdvözlő koktéllal, éjfélkor pezsgővel, tombolával, késői elutazással
2019.12.30. - 2020.01.02.
Korona Panzió és Étterem
2019.12.06. - 2020.12.06.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.31. - 2020.03.31.
Hévíz Apartman
2019.12.06. - 2020.12.06.
Joó-Elite Apartmanok
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2020.11.08.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.30.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.09. - 2020.09.30.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 14.051 - 17.339,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
2018.12.06. - 2021.10.25.
Hotel König
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.06. - 2019.12.31.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 17.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Kehidakustány
Hotel Bonvino Wine & Spa Kehidakustány
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Palace Hotel  Kehidakustány
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria KehidakustányX