Berkes Anikó: Másodszorra is szuper - Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Másodszorra is szuper

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Nem először volt alkalmunk itt enni, immár célirányosan jöttünk, és most sem csalódtunk. Számunkra az étel első osztályú, az adag pedig nagyon is bőséges. Igaz, a várakozási idő sok volt, de mindent egybevéve elégedettek voltunk mindennel! Az árak sincsenek az égben, ami nagycsaládként számunkra egyáltalán nem utolsó szempont. És ami még pozitívum: volt külön gyerek adag.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Berkes Anikó felhasználót?    Igen

8784 Kehidakustány
Kossuth utca 56.

2018. november 1.
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet...

2018. október 24.
Nagyon kellemes,családias hely.Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek finomak,bőséges adagok.Nagyon finom volt a húsleves.A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom!!A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt.A maradékot kérés nélkül csomagolják.Csak ajánlani...

2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.