mategyongyi: 2018 március esős nap - Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Nem ajánlom a helyet másoknak!

2018 március esős nap

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Személyzet kedves és udvarias, a kiszolgálás jó. Hangulatos zene szól, a kerthelyiség kellemesen fűtött. Sajnos választék az kicsi, összesen 2 fajta fő étel volt a pizzán kívül. A hangulat és zene kiváló volt, de maga a vacsora csalódást okozott. Másnap kipróbáltuk a pizzát is, az eddigi legrosszabb magyaros pizzát ettem. Azt hiszem többet nem igazán fogunk ott vacsorázni.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni mategyongyi felhasználót?    Igen

8784 Kehidakustány
Kossuth utca 56.

2018. november 1.
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet...

2018. október 24.
Nagyon kellemes,családias hely.Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek finomak,bőséges adagok.Nagyon finom volt a húsleves.A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom!!A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt.A maradékot kérés nélkül csomagolják.Csak ajánlani...

2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.