monatapeta: Tökéletes csülökvacsora - Vadvirág Étterem Kehidakustány

Vadvirág Étterem Kehidakustány értékelése
3. helyezett a 8 kehidakustányi étterem közül

Tökéletes csülökvacsora

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Az ittjartam.hu alapján választottuk ezt a helyet. Jó döntésnek bizonyult. Az étterem tele volt, és nem volt asztalfoglalásunk, de megoldották.:) A belső, légkondícionált részben kaptunk asztalt. Azonnal kaptunk étlapot, majd 2 perc múlva a pincér felvette a rendelésünket. A választásunk egészben sült csülök, baconos, gombás, gyöngyhagymás raguval, sült burgonyával. Negyed óra múlva az asztalon volt az étel. A hús jól átsült, omlós. A fűszerezés nagyon el van találva! A burgonya házi, nem fagyasztott.Thummerer féle száraz rose bort ittunk hozzá, pont a kellő hőmérsékletűre hűtve.
Egy órát tartózkodtunk az étteremben. A személyzet udvarias, pörgős. Az étterem tiszta, barátságos. Igazi vendéglátók!:)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni monatapeta felhasználót?    Igen

8784 Kehidakustány
Zalaszentlászló

2019. június 8.
Csalàddal, kisgyerekkel, öten jàrtunk arra, gondoltuk beugrunk egy korai ebébre. 11:30-kor jókedvűen robugtunk be az étterembe, egy morcos pincér àllta utunkat és megkérdezte, hogy miben segíthet. Közöltük, hogy ebédelni jöttünk ő pedig ellentmondàst nem tűrően jelezte, hogy...