8784 Kehidakustány, Zalaszentlászló

Wellness csomagok Kehidakustány városában

Vadvirág Étterem Kehidakustány vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csalàddal, kisgyerekkel, öten jàrtunk arra, gondoltuk beugrunk egy korai ebébre. 11:30-kor jókedvűen robugtunk be az étterembe, egy morcos pincér àllta utunkat és megkérdezte, hogy miben segíthet. Közöltük, hogy ebédelni jöttünk ő pedig ellentmondàst nem tűrően jelezte, hogy csak délben nyitnak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Az ittjartam. hu alapján választottuk ezt a helyet. Jó döntésnek bizonyult. Az étterem tele volt, és nem volt asztalfoglalásunk, de megoldották. :) A belső, légkondícionált részben kaptunk asztalt. Azonnal kaptunk étlapot, majd 2 perc múlva a pincér felvette a rendelésünket. A választásunk egészben sült csülök, baconos, gombás, gyöngyhagymás raguval, sült burgonyával.

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8.
Tökéletes környék, szerintem fantasztikus helyen van az étterem. Tiszta, rend van, a személyzet illedelmes s megfelelő! Zárás előtt 30 percel érkeztünk Szombaton, mégsem küldtek el! Kédzségessek s kedvesek voltak. Tehát csak pozitívat tudok mondani s ajánlani mindenkinek!

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 13.
Tök jó falusi étterem, rengeteg pizzaválaszték, hamburgerválaszték és sok ételeik is vannak ezek mellett. Ételek finomak voltak. A felszolgáló kedves volt. Német barátunkat is 100%ban értette. A panzió az árához képest jó és felszerelt, ingyenes parkolás, ingyenes tv és wifi használat. A panzióban saját fürdő saját tv minden nem kell idegen vendégekkel lenni, mert más egy időben nem tartózkodhat ott.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem egy nagy durranàs,az ételek átlagosak,ehetők de semmi extra!Egy falusi étteremi viszonykatban igen drága!

2013. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló konyhájukban mesterszakácsok ínyenc remekei, pompás étkei szolgálnak élvezetül, amelyből igazán érdemes csemegézni! Étlapjuk 3 nyelven íródott, ezért az országba érkező turisták is könnyedén választhatnak. Közel 100 étel és temérdek pizza közül válogathat a vendég. Az étterem mellett egy panziót is üzemeltetnek, melyben magas a szobák színvonala.

Legnépszerűbb csomagok Kehidakustányban és környékén
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.935 - 15.931,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2019.12.21.
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.09.01. - 2019.11.30.
Hotel Melis, Balatonlelle
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2019.10.31.
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2020.02.29.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2019.09.30.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2019.09.11. - 2019.11.03.

Szállodák Kehidakustány környékén
Caramell Premium Resort Kehidakustány
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Kehidakustány
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)

Vadvirág Étterem KehidakustányX