8784 Kehidakustány, Zalaszentlászló

Wellness csomagok Kehidakustány városában

Vadvirág Étterem Kehidakustány vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csalàddal, kisgyerekkel, öten jàrtunk arra, gondoltuk beugrunk egy korai ebébre. 11:30-kor jókedvűen robugtunk be az étterembe, egy morcos pincér àllta utunkat és megkérdezte, hogy miben segíthet. Közöltük, hogy ebédelni jöttünk ő pedig ellentmondàst nem tűrően jelezte, hogy csak délben nyitnak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Az ittjartam. hu alapján választottuk ezt a helyet. Jó döntésnek bizonyult. Az étterem tele volt, és nem volt asztalfoglalásunk, de megoldották. :) A belső, légkondícionált részben kaptunk asztalt. Azonnal kaptunk étlapot, majd 2 perc múlva a pincér felvette a rendelésünket. A választásunk egészben sült csülök, baconos, gombás, gyöngyhagymás raguval, sült burgonyával.

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8.
Tökéletes környék, szerintem fantasztikus helyen van az étterem. Tiszta, rend van, a személyzet illedelmes s megfelelő! Zárás előtt 30 percel érkeztünk Szombaton, mégsem küldtek el! Kédzségessek s kedvesek voltak. Tehát csak pozitívat tudok mondani s ajánlani mindenkinek!

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 13.
Tök jó falusi étterem, rengeteg pizzaválaszték, hamburgerválaszték és sok ételeik is vannak ezek mellett. Ételek finomak voltak. A felszolgáló kedves volt. Német barátunkat is 100%ban értette. A panzió az árához képest jó és felszerelt, ingyenes parkolás, ingyenes tv és wifi használat. A panzióban saját fürdő saját tv minden nem kell idegen vendégekkel lenni, mert más egy időben nem tartózkodhat ott.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem egy nagy durranàs,az ételek átlagosak,ehetők de semmi extra!Egy falusi étteremi viszonykatban igen drága!

2013. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló konyhájukban mesterszakácsok ínyenc remekei, pompás étkei szolgálnak élvezetül, amelyből igazán érdemes csemegézni! Étlapjuk 3 nyelven íródott, ezért az országba érkező turisták is könnyedén választhatnak. Közel 100 étel és temérdek pizza közül válogathat a vendég. Az étterem mellett egy panziót is üzemeltetnek, melyben magas a szobák színvonala.

Legnépszerűbb csomagok Kehidakustányban és környékén
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2020.02.20. - 2021.02.20.
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 11.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, romantikus szoba bekészítéssel, élőzenés gálaesttel, FENG SHUI relaxációs kert használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.29.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 20.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.05.10. - 2021.05.16.
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 24.750 - 29.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.30.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
2020.03.13. - 2020.09.13.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, masszázs kuponnal, sportos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.12.23.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Kehidakustány
Hunguest Hotel Pelion  Kehidakustány
Palace Hotel  Kehidakustány
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

Vadvirág Étterem KehidakustányX