Hajnalka Apartmanház Kehidakustány

Kehidakustány és környéke
a 62 kehidakustányi szállás közül
Apartman, Faházak

Hajnalka Apartmanház Kehidakustány bemutatkozása

Közvetlenül a termálfürdő mellett, parkosított környezetben áll apartmanházunk, különálló, 4 személyes faházunk. Központi elhelyezkedéséből adódóan kisbolt, ajándéküzlet, több étterem kínálata (svédasztalos reggeli stb. ) igénybe vehető vendégeink számára. Apartmanjainkhoz napozóterasz, erkély, filagória tartozik.

4Szolgáltatás
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hajnalka Apartmanház Kehidakustány vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. november 4.gyerekekkel járt itt
Családommal pár napot töltöttünk pihenésképpen a 2015 őszi iskolai szünetben. Régebbről ismertük már a szállásadót, hisz voltunk már egyszer ott. Egy emeleti hatalmas, több személyes apartmanban voltunk akkor, most pedig közvetlenül az udvarról nyíló faházban, mely a tulaj lakóháza mögött van.