Egy jó választás!

Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány a térképen

Kiváló 2016. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. május 3.
Imádtuk! Nem tudok mást írni.
Mikor megtaláltuk a neten az akciós pihenést, mellette döntöttünk. Egy 50-es szerelmespárnak ez tökéletes választás!
Ár-érték arány, a fürdő közelsége és a gyönyörű természet segített a pozitív döntésben. A foglalás is neten történt, alig 1-2 óra múlva már meg is érkezett a visszajelzés.
Az adatlapjukon feltüntetett fotók a valóságot tükrözték. Ahogy közelítettünk a szállodához, azonnal tudtuk- ez az! Jobb oldalt a kehidai fürdő, bal oldalon a szállodánk. Tökéletes páros! Belépve a jó illatú szállodába a recepción egy csupa mosoly hölgy fogadott bennünket. Jól esett, hogy valóban szívesen vártak bennünket. Megkaptuk az apartman kulcsát és sok-sok infót a helyről a szolgáltatásokról és a környék éttermeiről. Tiszta, modern, gusztusos volt az apartman. Nem mindegy, hol tölti el az ember azt a pár napot, ahol pihenni szeretne. Nekünk legalább is ez nagyon fontos, így 50-esen, szerelmesen.
A reggeli az emeleti kávézó-bárban volt, kilátással a közeli virágba borult hegyre. Igazi kánaán volt az asztalokon. Na erre mondják, hogy terülj-terülj asztalkám!Illatok és ízek jártak keringőt a levegőben. Bármit és bármennyit ehettünk. És nagy pozitívum, hogy a teraszon kijelölt hely volt a dohányosok számára.
Aki nem a szomszédos fürdőben akarta elütni az időt, az házon belül is megtalálta a pihenés több formáját. Masszázs, beltéri medence, kültéri medence, gyerekeknek játszóház -itt említeném meg, hogy bababarát hely!. Kerékpár kölcsönzés, szauna, és még sorolhatnám!Az esték nagyon hangulatosak itt. Akár a környéken sétálva, hallgatva az ezernyi madár esti dallamát, akár éjszakai fürdőzést kérni a wellness részben egy pohár pezsgővel. Vagy a szobában kihasználni a wifi nyújtotta lehetőségeket. Egyetlen kis megjegyzés: Legyen több TV csatorna!
Távozáskor akár búcsúajándékot is vásárolhatunk az üvegpolcon ínycsiklandozóan magát kínáló házi lekvárok, mézek közül, vagy hűtőmágnest a recepción.
Mi jellemezné jobban a hely értékelését, mint az, hogy visszamegyünk Kehida Family Resort!
Ilona és György Velencéről.
Személyzet:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Kehida Family Resort Kehidakustány - Szobák

Kehida Family Resort további értékelései

2018.11.03gyerekekkel
A szálláson nagyon tetszett a szoba, bőséges volt a reggeli. A wellness nyitva tartása sajnos csak este 20 óra , amin szerintem lehetne módosítani legalább 22 óráig.
2018.10.24a párjával
Októberi lazulásra kíválóan ajánlom mindenkinek.Nyáron nem tudom milyen a helyzet,de most teljes csend és nyugalom.Igazán jól tudtunk pihenni.A fürdő zaja után jó volt ide visszatérni és lazulni.kedves személyzet és tisztaság fogadott bennünket.Egyetlen hiányosság,csak az egyik szauna...
2018.08.24a párjával
4éjszakára érkeztünk,de a 2.-nál meg kellet szakitani, mert nem lehetett pihenni az erkélyen zúgó nagy teljesitményű kültéri egységtől,ami a felettünk és az alattunk lévő szobákat táplálta.Ilyen helyre felszerelni egy ennyire hangos egységet nem igazán szerencsés.A szobában az ágyakon,elfáradt...
Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat