Kehida Family Resort Kehidakustány

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Kehida Family Resort Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Dr. Kovács Lajos sétány 2.

Kehida Family Resort Kehidakustány a térképen

Kehida Family Resort Kehidakustány értékelése:

3. helyezett a 60 kehidakustányi szállás közül
41. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1001 szállás közül

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Kehida Family Resort Kehidakustány képei

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Magam és családom nevében szeretném megköszönni színvonalas szolgáltatásukat!A szálloda csodálatos,az ott dolgozó munkatársak mindannyian nagyon kedvesek,készségesek!Csodálatos emlék az Önöknél most eltöltött négy Húsvéti ünnepnap!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Az egyetlen dolog, ami nem nyerte el a tetszésem, hogy a két összetolt ágy lábán nem volt csúszásgátló, vagy valami rögzítő, ami nem engedte volna meg, hogy szétcsússzanak az ágyak

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 5.
Nagyon jól éreztük magunkat, a párna és az ágy nem volt a legkényelmesebb, és hiányoltuk este az éttermet a szállodán belül. De ezen kívül meg voltunk elégedve a szolgáltatással, amit kaptunk.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Kényelmes fekvőhely a tágas szobában, kádas fürdőszoba teljes komfort érzés. Finom reggelik, kedves személyzet. Rendkívül jó ár/érték arány. Kiváló parkolási lehetőség. A szálloda minden igényünket kielégítette. Biztosan vissza megyünk még. Köszönjük szépen. Szuper volt a szoba, az ellátás, és a wellness is. Bárkinek szívesen ajánlom.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A szilveszteri hosszú hévégét töltöttük itt a párommal. Mindennel elégedettek voltunk. Egyetlen problémát emelnék csak, hogy az ágyak nagyon kényelmetlenek.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Délután háromkor lehetett elfoglalni a szobát a szoba berendezése nagyon egyszerű nincsen szőnyeg sem viszont van egy minikonyha minibár nincs a szobában, 2 ágy van össze tolva. Nem franciaágy a matrac katasztrofális, alvásra alkalmatlan, két éjszakát rendeltünk A visszaigazolásban szerepelt hogy félpanzió mivel december 25. 26 .
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
A szálloda személyzete rendkívül segítőkész volt. A wellness részleg kikapcsolódáshoz elegendő, de aki többre vágyik, annak kedvezményes belépőjegyet biztosítanak a közeli termálba. A szobák tágasak, tiszták, berendezésük remek.
A reggeliző helyiség a szálloda forgalmához viszonyítva kicsi, a wellnes részleg nyitvatartása lehetne hosszabb.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Születésnapom alkalmából lepett meg családom egy hétvégi utazással Kehidakustányba. Párom egész úton izgult, tetszeni fog-e a hely. Kicsit kiábrándító a fiatal épületen az omladozó vakolat, de a recepció fiatalos és üde benyomást keltett. A két légterű szobába kissé nehéz volt minden egyes alkalommal bejutni, mert a zár nehezen érzékelte a kártyát.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
A szállodában - az internetszolgáltatás gyengesége ellenére - kellemes négy éjszakát töltöttünk el. A személyzet kiválóan látta el feladatát. A reggeli finom és bőséges volt. Fontos szempont volt a kiválasztásnál, hogy az ár magában foglalta a reggelit és a légkondicionáló használatát is. Másnak is bátran merem ajánlani, mert nem fog csalódni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Kedves és szolgálatkész személyzet, tágas, tiszta szobák, szépen karbantartott épület.
Rendkívül jó ár/érték arány. Minden évbe visszatérünk, néha többször is.

Kürti János

Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszóház használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.06.14.
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 6.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.27.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-5 éjszaka 11.590,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, masszázzsal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2018.12.31.
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 14.775,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, asztalitenisszel, gyermekanimációval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.22.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.500,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, kerékpár-használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2018.12.31.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
2-4 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, fitneszterem, asztalitenisz használattal, gyermekanimációval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.08.31.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
4-7 éjszaka 25.700,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, hajókirándulással, szabadidős programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.16. - 2018.08.31.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.07.30.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 27.900,- Ft/család/éj ártól: önellátással, szauna oázis használattal, gyógy-, élményfürdő és fitneszterem használattal, gyermekanimációval, parkolással
2017.01.02. - 2018.12.22.
Viola Vendégház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.03.
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.12. - 2018.12.22.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Vital Zalakaros
Október 23. (min. 2 éj)
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Tavaszi akció (min. 2 éj)

KehidakustányX