Kehida Family Resort Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Dr. Kovács Lajos sétány 2.

Kehida Family Resort Kehidakustány a térképen

Kehida Family Resort Kehidakustány értékelése:

2. helyezett a 61 kehidakustányi szállás közül
44. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1009 szállás közül

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Kehida Family Resort Kehidakustány képei

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
A szálloda már kivülről egy kissé lepukkant állapotot mutat,(vakolat hullás) ami a belső részeken szerencsére nem mutatkozik. A vellness részleg ben a medence megfelelő ,a finn szauna is,csak azt sajnáltam hogy az infra szauna nem volt üzemképes,igy nem került kipróbálásra. Amit még hiányoltam az egy fittness terem .

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
Kenyelmes nyugodt hely csend nyugalom a szemelyzet udvarias segitokesz udvarias barmibe segitenek rend tisztasag van

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Magam és családom nevében szeretném megköszönni színvonalas szolgáltatásukat!A szálloda csodálatos,az ott dolgozó munkatársak mindannyian nagyon kedvesek,készségesek!Csodálatos emlék az Önöknél most eltöltött négy Húsvéti ünnepnap!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Az egyetlen dolog, ami nem nyerte el a tetszésem, hogy a két összetolt ágy lábán nem volt csúszásgátló, vagy valami rögzítő, ami nem engedte volna meg, hogy szétcsússzanak az ágyak

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 5.
Nagyon jól éreztük magunkat, a párna és az ágy nem volt a legkényelmesebb, és hiányoltuk este az éttermet a szállodán belül. De ezen kívül meg voltunk elégedve a szolgáltatással, amit kaptunk.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Kényelmes fekvőhely a tágas szobában, kádas fürdőszoba teljes komfort érzés. Finom reggelik, kedves személyzet. Rendkívül jó ár/érték arány. Kiváló parkolási lehetőség. A szálloda minden igényünket kielégítette. Biztosan vissza megyünk még. Köszönjük szépen. Szuper volt a szoba, az ellátás, és a wellness is. Bárkinek szívesen ajánlom.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A szilveszteri hosszú hévégét töltöttük itt a párommal. Mindennel elégedettek voltunk. Egyetlen problémát emelnék csak, hogy az ágyak nagyon kényelmetlenek.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Délután háromkor lehetett elfoglalni a szobát a szoba berendezése nagyon egyszerű nincsen szőnyeg sem viszont van egy minikonyha minibár nincs a szobában, 2 ágy van össze tolva. Nem franciaágy a matrac katasztrofális, alvásra alkalmatlan, két éjszakát rendeltünk A visszaigazolásban szerepelt hogy félpanzió mivel december 25. 26 .
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
A szálloda személyzete rendkívül segítőkész volt. A wellness részleg kikapcsolódáshoz elegendő, de aki többre vágyik, annak kedvezményes belépőjegyet biztosítanak a közeli termálba. A szobák tágasak, tiszták, berendezésük remek.
A reggeliző helyiség a szálloda forgalmához viszonyítva kicsi, a wellnes részleg nyitvatartása lehetne hosszabb.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Születésnapom alkalmából lepett meg családom egy hétvégi utazással Kehidakustányba. Párom egész úton izgult, tetszeni fog-e a hely. Kicsit kiábrándító a fiatal épületen az omladozó vakolat, de a recepció fiatalos és üde benyomást keltett. A két légterű szobába kissé nehéz volt minden egyes alkalommal bejutni, mert a zár nehezen érzékelte a kártyát.

Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 6.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.09.14.
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.31.
Árendás Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.19. - 2019.08.19.
Diófa Vendégház
2018.08.29. - 2019.08.19.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-5 éjszaka 11.590,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, masszázzsal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2018.12.31.
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 17.794 - 19.897,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2018.12.21.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 11.500,-Ft/család/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel és masszázzsal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2018.12.31.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 13.588 - 17.956,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2018.12.23.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
1-2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, meglepetés bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 2.975 - 5.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.19. - 2018.10.15.
Ibolya Vendégház
2018.09.07. - 2019.08.19.
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.12. - 2018.09.14.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Őszi wellness akció (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

KehidakustányX