Kehida Family Resort Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Dr. Kovács Lajos sétány 2.

Kehida Family Resort Kehidakustány a térképen

Kehida Family Resort Kehidakustány értékelése:

3. helyezett a 61 kehidakustányi szállás közül
49. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Kehida Family Resort Kehidakustány képei

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
A szálláson nagyon tetszett a szoba, bőséges volt a reggeli.
A wellness nyitva tartása sajnos csak este 20 óra , amin szerintem
lehetne módosítani legalább 22 óráig.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.

Októberi lazulásra kíválóan ajánlom mindenkinek. Nyáron nem tudom milyen a helyzet,de most teljes csend és nyugalom. Igazán jól tudtunk pihenni. A fürdő zaja után jó volt ide visszatérni és lazulni. kedves személyzet és tisztaság fogadott bennünket. Egyetlen hiányosság,csak az egyik szauna működött. Szerettem volna az infraszaunát is kipróbálni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
4éjszakára érkeztünk,de a 2. -nál meg kellet szakitani, mert nem lehetett pihenni az erkélyen zúgó nagy teljesitményű kültéri egységtől,ami a felettünk és az alattunk lévő szobákat táplálta. Ilyen helyre felszerelni egy ennyire hangos egységet nem igazán szerencsés. A szobában az ágyakon,elfáradt matracok voltak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Minden rendben volt, mindössze egy dolgon lehetne javítani. Lehetne étterme is a szállodának, így igény esetén ebéd és vacsora is elfogyasztható lenne a szálláson.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
A szálloda már kivülről egy kissé lepukkant állapotot mutat,(vakolat hullás) ami a belső részeken szerencsére nem mutatkozik. A vellness részleg ben a medence megfelelő ,a finn szauna is,csak azt sajnáltam hogy az infra szauna nem volt üzemképes,igy nem került kipróbálásra. Amit még hiányoltam az egy fittness terem .

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
Kenyelmes nyugodt hely csend nyugalom a szemelyzet udvarias segitokesz udvarias barmibe segitenek rend tisztasag van

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Magam és családom nevében szeretném megköszönni színvonalas szolgáltatásukat!A szálloda csodálatos,az ott dolgozó munkatársak mindannyian nagyon kedvesek,készségesek!Csodálatos emlék az Önöknél most eltöltött négy Húsvéti ünnepnap!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Az egyetlen dolog, ami nem nyerte el a tetszésem, hogy a két összetolt ágy lábán nem volt csúszásgátló, vagy valami rögzítő, ami nem engedte volna meg, hogy szétcsússzanak az ágyak

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 5.
Nagyon jól éreztük magunkat, a párna és az ágy nem volt a legkényelmesebb, és hiányoltuk este az éttermet a szállodán belül. De ezen kívül meg voltunk elégedve a szolgáltatással, amit kaptunk.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Kényelmes fekvőhely a tágas szobában, kádas fürdőszoba teljes komfort érzés. Finom reggelik, kedves személyzet. Rendkívül jó ár/érték arány. Kiváló parkolási lehetőség. A szálloda minden igényünket kielégítette. Biztosan vissza megyünk még. Köszönjük szépen. Szuper volt a szoba, az ellátás, és a wellness is. Bárkinek szívesen ajánlom.

Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 17.541 - 20.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.351 - 15.308,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Admirál Villa Kehida
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 2.975 - 4.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.14. - 2019.10.15.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Petra Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Viola Vendégház
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Sárvári élmény napok (min. 2 éj)
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

KehidakustányX