Kehida Family Resort Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Dr. Kovács Lajos sétány 2.

Kehida Family Resort Kehidakustány a térképen

Kehida Family Resort Kehidakustány értékelése:

3. helyezett a 61 kehidakustányi szállás közül
56. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1016 szállás közül

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Kehida Family Resort Kehidakustány képei

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
4éjszakára érkeztünk,de a 2. -nál meg kellet szakitani, mert nem lehetett pihenni az erkélyen zúgó nagy teljesitményű kültéri egységtől,ami a felettünk és az alattunk lévő szobákat táplálta. Ilyen helyre felszerelni egy ennyire hangos egységet nem igazán szerencsés. A szobában az ágyakon,elfáradt matracok voltak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Minden rendben volt, mindössze egy dolgon lehetne javítani. Lehetne étterme is a szállodának, így igény esetén ebéd és vacsora is elfogyasztható lenne a szálláson.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
A szálloda már kivülről egy kissé lepukkant állapotot mutat,(vakolat hullás) ami a belső részeken szerencsére nem mutatkozik. A vellness részleg ben a medence megfelelő ,a finn szauna is,csak azt sajnáltam hogy az infra szauna nem volt üzemképes,igy nem került kipróbálásra. Amit még hiányoltam az egy fittness terem .

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
Kenyelmes nyugodt hely csend nyugalom a szemelyzet udvarias segitokesz udvarias barmibe segitenek rend tisztasag van

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Magam és családom nevében szeretném megköszönni színvonalas szolgáltatásukat!A szálloda csodálatos,az ott dolgozó munkatársak mindannyian nagyon kedvesek,készségesek!Csodálatos emlék az Önöknél most eltöltött négy Húsvéti ünnepnap!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Az egyetlen dolog, ami nem nyerte el a tetszésem, hogy a két összetolt ágy lábán nem volt csúszásgátló, vagy valami rögzítő, ami nem engedte volna meg, hogy szétcsússzanak az ágyak

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 5.
Nagyon jól éreztük magunkat, a párna és az ágy nem volt a legkényelmesebb, és hiányoltuk este az éttermet a szállodán belül. De ezen kívül meg voltunk elégedve a szolgáltatással, amit kaptunk.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Kényelmes fekvőhely a tágas szobában, kádas fürdőszoba teljes komfort érzés. Finom reggelik, kedves személyzet. Rendkívül jó ár/érték arány. Kiváló parkolási lehetőség. A szálloda minden igényünket kielégítette. Biztosan vissza megyünk még. Köszönjük szépen. Szuper volt a szoba, az ellátás, és a wellness is. Bárkinek szívesen ajánlom.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A szilveszteri hosszú hévégét töltöttük itt a párommal. Mindennel elégedettek voltunk. Egyetlen problémát emelnék csak, hogy az ágyak nagyon kényelmetlenek.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Délután háromkor lehetett elfoglalni a szobát a szoba berendezése nagyon egyszerű nincsen szőnyeg sem viszont van egy minikonyha minibár nincs a szobában, 2 ágy van össze tolva. Nem franciaágy a matrac katasztrofális, alvásra alkalmatlan, két éjszakát rendeltünk A visszaigazolásban szerepelt hogy félpanzió mivel december 25. 26 .

Kehida Family Resort
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekjátszó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.10.31-ig
Kehida Family Resort
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.10.31-ig
Árendás Vendégház
2019.03.03. - 2019.08.31.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-5 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 44.644,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.750 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-4 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.19-ig
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dominika Apartman
3-4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2018.11.04-ig
Petra Apartmanház
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Batthyány Kúria Zalacsány
A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda...
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli álom árak (min. 2 éj)
Főúri kikapcsolódás (min. 2 éj)

KehidakustányX