Fülöp József: családias - Ibolya Vendégház Kehidakustány

1. helyezett a 62 kehidakustányi szállás közül

Gyál

családias

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Egy hetet töltöttünk párommalaz Ibolya vendégházban!Udvarra néző földszintes szobában!Kényelmes ágy,tisztaság,családias hangulat!
Minden elérhető távolságban,vendéglátóhely ,közért ,buszmegálló fürdő!
Kedves vendéglátók akik segítenek a környék látnivalóit felfedezni! Mi nem kocsival voltunk,így kissé nehézkeseb lett volna a Deák kúriát meglátogatni!A szállásadó hölgy felajánlotta,hogy elvisz bennünket,amit nagyon szépen megköszönünk!Csodálatos a kúria! Külön köszönet ,hogy kivitt bennünket a buszhoz,ami egy másik faluból indult pestre!Kaptunk meglepetésként saját termesztésű paprikát,paradicsomot! Köszönet érte! Távozáskor egy hűtőmágnest kaptunk ajándéknak!Köszönjük!Kívánjuk,hogy minél több megelégedett vendégük legyen ésm kívánunk jó egészséget,hoszzú boldog életet!

Üdvözlettel /idősebb pár/

Szeretnéd követni Fülöp József felhasználót?    Igen

Ibolya Vendégház Kehidakustány
8786 Kehidakustány
Petőfi Sándor u. 5.

2019. augusztus 3.
4 éjszakát töltöttünk az Ibolya Vendégházban. Az ár nagyon kedvező volt, a négy személyes apartmant vettük igénybe. Az udvar rendezett, a szállás szép, tiszta, kényelmes. A tulajdonosok (Ibolya néni és Pista bácsi) nagyon kedvesek, figyelmesek, bármivel tudtunk hozzájuk fordulni. Saját...