Szeptemberben nagycsaláddal

Kehida Termál Hotel KehidakustányKehida Termál Hotel Kehidakustány a térképen

Átlagos 2016. szeptemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 29.
Sziasztok!
Mi 3 gyermekkel voltunk szeptemberben, 2 összenyitható szobát kaptunk, amelyek tágasak,tiszták voltak és mindenkinek 3 törölköző és egy fürdőköntös volt bekészítve.(szuper ezt már nem kell otthonról cipelned :) )
A recepciósok, a takarítói személyzet és a pincérek is kedvesek voltak és segítőkészek.

A fürdőben az utószezon miatt, kevesen voltak így nagyon élvezhető volt, kint is- bent is :)
A szobákkal az egyetlen problémánk az volt, hogy ha a folyóson valaki beszélt, gyorsabban haladt el, minden behallatszott, így hiába aludtak volna a gyerekek tovább, felébredtek a többi vendégre :(

Engem nem érdekelnek a csillagok, azt nézem mennyit fizetek bizonyos szolgáltatásért. (101.000ft 3 nap 2 éj )
3 dolog miatt választottuk ezt a szállodát, a fürdő komplexum miatt, ami minden elvárásnak megfelelt.
a játszószoba miatt ,ahol hirdetik a gyermekfelügyeletet is( nagyon szerettünk volna a meleg vizes medencében kicsit relaxálni apával kettesben, vagy du. egy kávét meginni összebújva :)de nem sikerült) mert nem volt személyzet a játszóházban :(

És az ételek miatt, ami nagyon szuper volt, bőséges, folyamatosan töltötték, mindenki talált magának megfelelőt :)
DEEEEE a gyümölcsöknél és az aszalt finomságokon muslinca áradat, a szalámi és sajt választékon légy, nekem ez elég kiábrándító ! Legalább valami búra alá helyezhetnék ezt a kínálatot is, és akkor 4 csillagot kapnának :)
5. csillagot tényleg csak azért nem kapják meg, mert nem tudtunk 9ig aludni, a hangzavar miatt, de ezzel szerintem ebben az épület szárnyban nem tudnak mit csinálni, az idős németek nagyon korán ébredtek és nagyon hangosan beszélgettek :( 106- 107 szoba volt a miénk.
Azt elfelejtettem megjegyezni hogy a szobák és a fürdőszobák, tiszták de nem modernek, a tévé sem lcd, ha ez esetleg valakinek fontos, ha ennyi pénzt fizet ki, engem mondjuk nem érdekel :)

Ja ami viszont kiboríííííííííííítot a mini bár kínálata, vagyis azok ára pl. kit-kat csoki 690ft, 3dl dobozos üdítő 690ft, ha elutazunk megszoktam engedni a gyerekeknek hogy válasszanak maguknak valamit, ez most is így történt, csak bosszús lettem az áraktól :(

Gyerekek nagyon élvezték, mi is , csak tényleg jó lett volna 2szer 1-1 órát kettesben tölteni apával, hiszen ezért is választottuk ezt a hotelt!
Foglalás előtt érdeklődjetek van-e személyzet a játszóházban :)

Jó volt de azért kipróbálunk még pár helyet,mielőtt vissza mennénk!
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Kehida Termál Hotel további értékelései

2024.04.18a párjával
Kehidán nagyon jól éreztük magunkat! A szállás és a fürdő is kellemes nyugodt pihenést biztosított.Az éttermi kiszolgálás ,ételek jó minősége szuper.A személyzet segítő készsége rendelkezésre áll, mindig segítettek. A környezet tiszta , rendes és karba tartott. Szép emlék és szívesen gondolunk...
2024.03.17a párjával
Nagyon szép hely,aránylag elég gyorsan le lehet érni,mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon kényelmes szoba,felszereltség tökéletes ellátás is minden igényt kielégít
2023.08.22a párjával
Köszönjük szépen csodálatos hétvégét töltöttünk nálatok Ételek ízletes Szálloda elhelyezése szuper
Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat