Kehida Termál Hotel Kehidakustány ★★★★

Kehida Termál Hotel Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth L. u. 62.

Kehida Termál Hotel Kehidakustány a térképen

Kehida Termál Hotel Kehidakustány értékelése:

1. helyezett a 62 kehidakustányi szállás közül
16. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Akciós csomagok

Kehida Termál Hotel Kehidakustány bemutatkozása

A Kehida Termál hotel 42 szobával áll rendelkezésre Kehidakustányban. Családi fürdője 2400 négyzetméter vízfelülettel, 13 medencével, több mint 1500 ingyenesen használható nyugággyal, ingyenes parkolási lehetőséggel várja kedves vendégeit. A családi wellness programok keretében masszázsokat, testkezeléseket, aromafürdőket, babaúszást, a Csemete Kuckóban gyermekprogramokat kínál a fürdőzés kiegészítéseképpen.

Kehida Termál Hotel Kehidakustány képei

Kehida Termál Hotel Kehidakustány

Kehida Termál Hotel Kehidakustány vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
3 éjszakát voltunk ott. Nagyon jól éreztük magunkat. A félpanzió bőséges büféasztalos volt, nagyon ízletes, mindenre gondoltak, laktózmentes, vega, gluténmentes, mindenkire figyelve. A kiköltözést követően még egész nap használni lehetett a strand- és termálfürdőt. Ez nagyon korrekt! A szoba tiszta, kényelmes és jó elrendezésű volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Amikor árajánlatot kértem e-mailen, a többi nagy fürdővel rendelkező településhez képest igen kedvező ajánlatot kaptam- ezért nem is indultam neki túl nagy elvárásokkal a kirándulásunknak. Azonban nagyon kellemesen csalódtam: a fürdő rész tágas, sok medencével rendelkezik, az étterem is nagy, az ételek finomak, változatosak, és pótolják, ami elfogy.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
Idős szüleimmel voltunk ott pár hete. Az értékesítési vezető és a munkatársak a legmesszemenőkig segítőkészek voltak, és igyekeztek megoldani minden kérésünket. Amit tudtak mindent elintéztek. A szobák tiszták és kényelmesek voltak. Az étterem a minőség és ízvilág fantasztikus volt. A kiszolgáló személyzet szintén. A fürdő közvetlen összeköttetésben volt a hotellel.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
A karszalagok amit kaptunk elég elhasználtak voltak. ( A fogak le voltak kopva így gondot jelentett a felhelyezésük-rögzítésük)
Érkezésünkkor és távozásunkkor is a recepción tartózkodott egy vezető hölgy ( sötét kosztüm zakóban) Ő nem volt mosolygós sőt kifejezetten un-szimpátia benyomását keltette. Ezt a két gondolatot tekintve minden nagyszerű volt!
2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Ebben az időszakban már ötödik alkalommal voltunk itt.Mindennel meg voltunk elégedve.Helyben a termálfürdő,az ételek nagyon finomak és választékosok.Mi nem változtatunk,jövőre is ide fogunk menni.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Mindenki nagyon kedves, figyelmes és segítőkész. Nagyszerű a gyógyvizes úszó medence. Nagyon kellemes lehet,hogy télen is használhatják a vendégek.Szuper!!!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
Minden nagyon kellemes és kiváló volt.A szoba tiszta, tágas és világos. Az étteremben dolgozók nagyon segítőkészek, figyelmesek és tisztelet tudóak, valamint a menü változatos és ízletes.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
A szoba tiszta, mérete elég és kényelmes volt 2 felnőt és egy gyermek részére. A fürdő szuper. Az ételek finomak, ízletesek választék volt bőven. Ami kifogásolható volt az a rendszeres takarítás ellenére, főleg a fürdő szobában megjelenő elég nagy méretű es darabszámú bogarak! Valamint az étteremben a légkondícionáló hiánya a 35 fokban.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Sajnos csak 10 szoba felel meg a 4 csillagos színvonalnak. Mi szerencsések voltunk felárért megkaptuk az egyik legjobb szobát. A dohányzó rész az erkélyünk alatt volt kijelölve, ami nem szerencsés. Rossz idő esetén a fedett mendencék nagyon zsúfoltak.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 éjszakát töltöttünk a hotelben. most voltunk ott először,de bizonyosan
nem utoljára! Lebilincselő az egész milliő,kedves a személyzet,a fürdő,a
hotel,a szauna világ kiváló! Az éttermi választék minden képzeletet felül ir! Mindenkinek,ajánlom! Ja,a lényeg:hazatérvén tünt fel,NEM FÁJ semmim, pedig az izületeink nagyon
jelzik már a kort,de a viz gyógyitó hatása,csodás!

Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 25.660,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 21.591 - 25.660,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-3 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, szobaszéf és klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.30.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.250 - 4.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.10.31.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.397,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, törülköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korai érkezés és késői távozás lehetőségével
2020.02.14. - 2020.02.17.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
2020.10.22. - 2020.10.26.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Valentin nap (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KehidakustányX