Kehida Termál Hotel Kehidakustány ★★★★

Kehida Termál Hotel Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth L. u. 62.

Kehida Termál Hotel Kehidakustány a térképen

Kehida Termál Hotel Kehidakustány értékelése:

1. helyezett a 61 kehidakustányi szállás közül
25. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Kehida Termál Hotel Kehidakustány bemutatkozása

A Kehida Termál hotel 42 szobával áll rendelkezésre Kehidakustányban. Családi fürdője 2400 négyzetméter vízfelülettel, 13 medencével, több mint 1500 ingyenesen használható nyugággyal, ingyenes parkolási lehetőséggel várja kedves vendégeit. A családi wellness programok keretében masszázsokat, testkezeléseket, aromafürdőket, babaúszást, a Csemete Kuckóban gyermekprogramokat kínál a fürdőzés kiegészítéseképpen.

Kehida Termál Hotel Kehidakustány képei

Kehida Termál Hotel Kehidakustány

Kehida Termál Hotel Kehidakustány vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
3 éjszakát voltunk ott. Nagyon jól éreztük magunkat. A félpanzió bőséges büféasztalos volt, nagyon ízletes, mindenre gondoltak, laktózmentes, vega, gluténmentes, mindenkire figyelve. A kiköltözést követően még egész nap használni lehetett a strand- és termálfürdőt. Ez nagyon korrekt! A szoba tiszta, kényelmes és jó elrendezésű volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Amikor árajánlatot kértem e-mailen, a többi nagy fürdővel rendelkező településhez képest igen kedvező ajánlatot kaptam- ezért nem is indultam neki túl nagy elvárásokkal a kirándulásunknak. Azonban nagyon kellemesen csalódtam: a fürdő rész tágas, sok medencével rendelkezik, az étterem is nagy, az ételek finomak, változatosak, és pótolják, ami elfogy.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
Idős szüleimmel voltunk ott pár hete. Az értékesítési vezető és a munkatársak a legmesszemenőkig segítőkészek voltak, és igyekeztek megoldani minden kérésünket. Amit tudtak mindent elintéztek. A szobák tiszták és kényelmesek voltak. Az étterem a minőség és ízvilág fantasztikus volt. A kiszolgáló személyzet szintén. A fürdő közvetlen összeköttetésben volt a hotellel.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
A karszalagok amit kaptunk elég elhasználtak voltak. ( A fogak le voltak kopva így gondot jelentett a felhelyezésük-rögzítésük)
Érkezésünkkor és távozásunkkor is a recepción tartózkodott egy vezető hölgy ( sötét kosztüm zakóban) Ő nem volt mosolygós sőt kifejezetten un-szimpátia benyomását keltette. Ezt a két gondolatot tekintve minden nagyszerű volt!
2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Ebben az időszakban már ötödik alkalommal voltunk itt.Mindennel meg voltunk elégedve.Helyben a termálfürdő,az ételek nagyon finomak és választékosok.Mi nem változtatunk,jövőre is ide fogunk menni.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Mindenki nagyon kedves, figyelmes és segítőkész. Nagyszerű a gyógyvizes úszó medence. Nagyon kellemes lehet,hogy télen is használhatják a vendégek.Szuper!!!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
Minden nagyon kellemes és kiváló volt.A szoba tiszta, tágas és világos. Az étteremben dolgozók nagyon segítőkészek, figyelmesek és tisztelet tudóak, valamint a menü változatos és ízletes.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
A szoba tiszta, mérete elég és kényelmes volt 2 felnőt és egy gyermek részére. A fürdő szuper. Az ételek finomak, ízletesek választék volt bőven. Ami kifogásolható volt az a rendszeres takarítás ellenére, főleg a fürdő szobában megjelenő elég nagy méretű es darabszámú bogarak! Valamint az étteremben a légkondícionáló hiánya a 35 fokban.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Sajnos csak 10 szoba felel meg a 4 csillagos színvonalnak. Mi szerencsések voltunk felárért megkaptuk az egyik legjobb szobát. A dohányzó rész az erkélyünk alatt volt kijelölve, ami nem szerencsés. Rossz idő esetén a fedett mendencék nagyon zsúfoltak.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 éjszakát töltöttünk a hotelben. most voltunk ott először,de bizonyosan
nem utoljára! Lebilincselő az egész milliő,kedves a személyzet,a fürdő,a
hotel,a szauna világ kiváló! Az éttermi választék minden képzeletet felül ir! Mindenkinek,ajánlom! Ja,a lényeg:hazatérvén tünt fel,NEM FÁJ semmim, pedig az izületeink nagyon
jelzik már a kort,de a viz gyógyitó hatása,csodás!

Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 18.061 - 29.390,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 17.076 - 27.912,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.264,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.950,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, kerékpár-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.13-ig
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.777 - 18.718,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-7 éjszaka 11.193,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, fürdőbelépővel, hajózással, masszázsfotel használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Malomkert Kehida Apartmanház
Dominika Apartman
Érvényes: 2020.08.25-ig
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 45.316,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)

KehidakustányX