barangolók: csodás pihenés a Kehida Termálban - Kehida Termál Hotel Kehidakustány

Kehida Termál Hotel Kehidakustány értékelése
2. helyezett a 62 kehidakustányi szállás közül

csodás pihenés a Kehida Termálban

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Mindenki nagyon kedves, figyelmes és segítőkész. Nagyszerű a gyógyvizes úszó medence. Nagyon kellemes lehet,hogy télen is használhatják a vendégek.Szuper!!!

Szeretnéd követni barangolók felhasználót?    Igen

Kehida Termál Hotel Kehidakustány
8784 Kehidakustány
Kossuth L. u. 62.

2020. július 20.
Röviden: jó a marketing... A 4 csillagból le lehet egyet nyugodtan venni, mert bőven nem azt kapja az ember amit egy **** hoteltől elvárható lenne. Hotel: bár "felújították" a fürdőszobában pergő vakolat, penészes falak. A szobában, ha szeretné valaki a gardróbot is használni, érdemesebb előtte...

2020. június 24.
Pünkösdkor 3 éjszakát töltöttünk gyerekekkel, unokákkal a Kehida Termál Hotelben.Nagyon jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére is.Fedett medencék működtek, így kicsi gyerekekkel nem kellett a kinti medencékben fürödni.A félpanzió bőséges, finom volt, csak az volt a baj, hogy sokat kellett...

2019. december 28.
Mindennel megvoltunk elégedve, a személyzet kedvesek,segitőkészek, az ételek csillagos 5-ös !!!!!! Köszönünk mindent !!!!! Szivesen ajánlom barátaimnak, ismerösöknek.