Vevő Jenő: Hulló csillagok.. - Kehida Termál Hotel Kehidakustány

Kehida Termál Hotel Kehidakustány értékelése
2. helyezett a 62 kehidakustányi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hulló csillagok..

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Röviden: jó a marketing...
A 4 csillagból le lehet egyet nyugodtan venni, mert bőven nem azt kapja az ember amit egy **** hoteltől elvárható lenne.
Hotel: bár "felújították" a fürdőszobában pergő vakolat, penészes falak. A szobában, ha szeretné valaki a gardróbot is használni, érdemesebb előtte kitakarítani. Két gyerek két felnőtt részére kértünk szobát, de minden napra jutott legalább egy pótvendég a gyerekek örömére és a feleség idegeire a nyolclábúakból(pók). A hotel átjárást biztosít a termál fürdőbe, de köntöst csak a gyerekek kaptak.
A gyerekek pótágya szörnyű, a kiálló rész felhasította a lábát is.
Étterem: Az ételek ízletesek, de a változatosság kimerül abban, hogy szalonnás vagy hagymás a tojás reggelinél.
Személyzet: egy hét alatt talán egy felszolgáló volt aki kedves, figyelmes volt. A többiek kiemelve a recepciót, pályát tévesztettek. Jobb esetben vissza köszönnek, ha rájuk köszön az ember, az a benyomása van a vendégnek, hogy ok gyere, adunk szállást meg enni, de ezen felül ne zaklass minket semmivel és minnél hamarabb menj is el.
Fürdő: ideje lenne felújítani és a nem működő egységeket is elindítani.
Pozitív: tiszta medence, de a lábmosót illene feltölteni, főleg vírus idelyén...
A fördőben található büfé a minőséghez képest nagyon túlárazott, pozitív, hogy szobához lehet íratni a számlát.
Gyerekeseknek: Bár babakocsi is bérelhető, és van játszóház is, nem mondanám gyerek barát helynek. A fürdőben sincsenek kifelyezetten gyerek lehetőségek és az estéket is végigunatkozták a hotelban (máshol egész nap estig animátorok, gyerek programok, játszó helyek)
Az idősebb korosztály biztos megtalálja itt a pihenés örömeit, de családosoknak nem ajánlom.

Ennyire tetszett: Átlagos

Kehida Termál Hotel Kehidakustány
8784 Kehidakustány
Kossuth L. u. 62.

2020. június 24.
Pünkösdkor 3 éjszakát töltöttünk gyerekekkel, unokákkal a Kehida Termál Hotelben.Nagyon jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére is.Fedett medencék működtek, így kicsi gyerekekkel nem kellett a kinti medencékben fürödni.A félpanzió bőséges, finom volt, csak az volt a baj, hogy sokat kellett...

2019. december 28.
Mindennel megvoltunk elégedve, a személyzet kedvesek,segitőkészek, az ételek csillagos 5-ös !!!!!! Köszönünk mindent !!!!! Szivesen ajánlom barátaimnak, ismerösöknek.

2019. július 8.
3 éjszakát voltunk ott. Nagyon jól éreztük magunkat. A félpanzió bőséges büféasztalos volt, nagyon ízletes, mindenre gondoltak, laktózmentes, vega, gluténmentes, mindenkire figyelve. A kiköltözést követően még egész nap használni lehetett a strand- és termálfürdőt. Ez nagyon korrekt! A szoba...