4 nap

Kustánygyöngye Vendégház KehidakustányKustánygyöngye Vendégház Kehidakustány a térképen

Kiváló 2020. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 23.
Hirtelen ötletünk volt baráti társasággal Kehidakustányra jönni. Szerencsére megtaláltuk ezt a szálláshelyet, ahol a tulajdonos hölgy nagyon kedvesen fogadott és az ott tartózkodásunk alatt végig barátságos volt. Emeleten egy külön szoba volt és egy közös tér, konyhával. A benti részen a barátaink aludtak, mi pedig kint. Pár zavaró tényező amit megemlítenék, hogy az ott található hűtők irtó hangosak, alvásnál kimondottan idegesítőek. Illetve mindenképpen csukott ablaknál érdemes aludni, mert az arra közlekedő autók és kamionok szintén nagyon zajosak. Legutolsó ház a településen. A fürdőt és a boltokat autóval közelítettük meg, sajnos ezek sincsenek a szomszédban. A szobák tiszták, felszereltek, a konyha szintén. Kint az udvaron található egy medence, mi azt is kipróbáltuk. Kellemesen hűs volt. Mindent egybevéve mi jól éreztük magunkat!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Átlagos
Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány - Medence/kertKustánygyöngye Vendégház Kehidakustány - Külső képKustánygyöngye Vendégház Kehidakustány - KörnyékKustánygyöngye Vendégház Kehidakustány - Medence/kertKustánygyöngye Vendégház Kehidakustány - Környék
Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat