Szerencsemák Panzió Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth L. u. 56.

Szerencsemák Panzió Kehidakustány a térképen

Szerencsemák Panzió Kehidakustány értékelése:

3. helyezett a 61 kehidakustányi szállás közül
86. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Akciós csomagok

Szerencsemák Panzió Kehidakustány bemutatkozása

A jól ismert kehidakustányi gyógy-és élményfürdő közvetlen szomszédságában várja vendégeit a Szerencsemák Panzió. A barátságos szálláshely csupán 50 méterre található a fürdő bejáratától, így könnyen és kényelmesen elérhető, csak úgy mint a belváros.

Szerencsemák Panzió Kehidakustány képei

Szerencsemák Panzió Kehidakustány vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
A húsvéti ünnepeket töltöttük a Panzióban! Kiváló elhelyezkedésű,a szobák tágasak, a kert gondozott,a személyzet segítőkész,az ételek finomak voltak. Külön nagyon oda figyeltek arra,hogy déltől estig bármikor lehet ebédelni vagy vacsorázni a félpanzió keretében. A fűrdő bejárata pár perc sétára van, a nyári bejárat viszont a kertből kilépve érhető el.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. április 26.
Mi sajnos csak 1 éjszakát töltöttünk itt, de ha a környéken járunk biztosan itt szállunk meg a párommal is. Nagyon szép, tiszta, és rendezett a panzió és a környéke is. Tágas, kényelmes apartman, az ételek finomak voltak mind a vacsoránál, mind a reggelinél. A csoportból mindenki nagyon meg volt elégedve mindennel. Több időt is szívesen eltöltenénk itt.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk 2 kisgyermekkel a Panzióban. Az egész apartmann és a környéke nagyon szép és rendezett volt. A személyzet udvarias és segítőkész. Félpanziós ellátást kértünk, bőséges és nagyon finom volt a reggeli és az ebéd is. A felszolgálók pedig nagyon udvariasak és segítőkészek voltak. Remekül éreztük magunkat.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Kedves, segítőkész személyzet. Tiszta, igényesen berendezett, kényelmes apartman. Kellemes környezet a fürdő szomszédságában. A bolt, a bankautomata, az étterem mind a vendégek kényelmét szolgálják. Nagyon jól éreztük magunkat, megyünk máskor is.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Nagyon jól éreztük magunkat.Köszönjük szépen vendéglátóink segítőkész hozzáállását.Reméljük jövőre is találkozunk.Szerencsére az idő is tökéletes volt.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Két kisgyermekemmel egy szuper hetet töltöttünk el a Szerencsemák panzióban . Az épület környéke gyönyörű ,a 65 (ha jól számoltuk) leander meg persze a többi szép más virág nagyon széppé és barátságossá teszik . Jó választás volt !
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10.
4-nap 3-éjszakát töltöttünk el a Szerencsemák Panzióba.Számunkra ismeretlen
volt minden tehát egy kicsit fenntartással érkeztünk.Kár volt-az első perctől az utolsóig kimagasló udvariassággal figyelmességgel és barátságos hozzáálással találkoztunk.Biztos hogy visszatérő vendégek leszünk.Mindent köszönünk:Szűcs László és Andrea
Válasz az értékelésre - 2016. május 12.
Tisztelt Szűcs Úr!

Megtisztelő érzés olvasnunk ezeket a kedves a szavakat. Az Önök őszinte véleménye a legértékesebb számunkra. Bízunk benne, hogy hamarosan újra Vendégül láthatjuk Önöket.
Baráti Üdvözlettel:
A Szerencsemák csapata
Varga Dániel (Szerencsemák Panzió)

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A panzió nagyon közel van a fürdőhöz (kb. 2 perc séta), így ideális egy wellness hétvége bázisaként. Nem véletlen, hogy a szálláshely már kétszer nyerte el Az év panziója címet. Figyelmes, barátságos a személyzet, látszik, hogy igyekeznek mindenre odafigyelni, és a vendégek kívánságát lesni. Az apartmanok ragyogóan tiszták, kényelmesek, meglehetősen jól felszereltek.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16.
Szenzációs hétvégét töltöttünk a Szerencsemák panzióban. Kiváló kiszolgálás, rendkívül kedves vendéglátóink voltak. A rossz idő ellenére remekül éreztük magunkat, tényleg mákunk volt, hogy az utolsó pillanatban még kaptunk lehetőséget egy csodaszép Valentin napi hétvége eltöltésére.
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
A hétvégénk csodásan telt, mind a személyzet, mind pedig az étterem dolgozói nagyon udvariasak, vendégszeretők. Roppant módon ügyelnek arra, hogy a vendégek a lehető legnagyobb megelégedéssel távozzanak tőlük. A szobák igényesek, tiszták, igen jól felszereltek, valamint tágasak, kényelmesek. Mindenkinek ajánlom a panziót, aki kényelemre és nyugalomra vágyik.

Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.264,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kehidakustány
3-5 éjszaka 44.180,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, hajókirándulással, masszázsfotel használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 18.020 - 29.324,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.950,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, kerékpár-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.13-ig
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.744 - 18.675,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-7 éjszaka 11.193,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, fürdőbelépővel, hajózással, masszázsfotel használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Malomkert Kehida Apartmanház
Ibolya Vendégház
Dominika Apartman
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)

KehidakustányX