Fa harangláb Kehidakustány

Fa harangláb Kehidakustány
Fa harangláb KehidakustányFa harangláb Kehidakustány
Fa harangláb KehidakustányFa harangláb Kehidakustány

Fa harangláb Kehidakustány bemutatkozása

Az egyharangos római katolikus fa haranglábat a XIX. században ácsolták. Helyreállítására 1987-ben került sor. Műemlékvédelem alatt áll.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Fa harangláb Kehidakustány vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Érdekes 2023. október 25.egyedül járt itt
Nem olyan nagyon kiugró élmény ez a harangláb, de amikor csak nézelődtem Kehidakustányban az elágazásoknál, mindenhol ki van írva, hogy harangláb arra, mint nagy látványosság, hát ilyenkor megnézi az ember, persze.
Fa harangláb Kehidakustány - Külső képFa harangláb Kehidakustány - Külső képFa harangláb Kehidakustány - Külső képFa harangláb Kehidakustány - EgyébFa harangláb Kehidakustány - Egyéb