2638 Kemence, Fő út 83.

Sport Fogadó Kemence a térképen

Sport Fogadó Kemence értékelése:

3. helyezett a 8 kemencei szállás közül

Sport Fogadó Kemence bemutatkozása

A Börzsöny ölelésében, a festői szépségű Kemencén várja vendégeit a komfortos Sport Fogadó. A hegységből fakadó patak partján elterülő kis falu számos lehetőséget kínál mind az akítv pihenésre, mind a meghitt relaxálásra. A fogadóban medence, szauna és szolárium várja a felfrissülni vágyókat, de a települést övező hegyekben a túracipő is bátran koptatható.

Sport Fogadó Kemence képei

Sport Fogadó Kemence vélemények

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015 őszén jártunk ott 3 kisgyerekkel. Nagyon szép volt minden, csendes, pihenésre való kis falu. A fogadó is kiváló volt, a medencét és a szaunát pedig egyenesen imádtuk! A vezető hölgy nagyon közvetlen, baráti kapcsolatot lehetett vele kialakítani! Mindenkinek csak ajánlani tudom! ! ! ! Kirándulási lehetőségek vannak, amelyek gyönyörűek.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátaim ajánlására látogattunk el Kemencére, ebbe a csodálatos börzsönyi faluba, ahol minden adott a pihenéshez és a feltöltődéshez, akár családdal, akár barátokkal szeretnénk eltölteni az időt. A Sport Fogadó a falu központjában található. A szoba ára kedvező volt (1 ágyas szoba reggelivel 7. 000 Ft, 2 ágyas 13. 000 Ft), 2. 000 Ft-ért lehet vacsorát is rendelni.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Remek választás volt a környékbeli sok-sok szállás kínálat közül. Nem hivalkodó, nem ígért fűt-fát, mégis mindent -ami igényünk volt- megtaláltuk benne. Kellemes időtöltés, kikapcsolódás volt az esti órákban a szauna és az úszómedence, a billiárd és a konditerem is. A reggeli színvonalas és bőséges volt, az étkezde kicsi, de otthonos.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben elhelyezkedő fogadó. Két alkalommal jártam itt baráti társasággal. Nagyon jól éreztük Magunkat. A tisztaság az osztályon felüli. Egy igazi vidéki családi vállalkozás,ahol a személyzet miden kívánságunkat figyelte, hogy kedvünkben járjanak,és úgy távozzunk,hogy máskor is szívesen jöjjünk vissza. Kiváló hely a kirándulásra,pihenésre.

Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.226 - 40.658,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Kemence környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

KemenceX