Kerca BioFarm Kercaszomor

Kerca BioFarm  Kercaszomor
9945 Kercaszomor, Fő u. 99.

Kerca BioFarm  Kercaszomor a térképen

Szállások Kercaszomor városában
Wellness csomagok Kercaszomor városában

Kerca BioFarm Kercaszomor vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Nagyon jó hely, érdemes ide ellátogatni. De inkább nyáron. Sajnos mi kifogtunk már egy rövid nappalos októberi hétvégét, hűvös reggelekkel és estékkel. Nem vártak nagyon, mert a szobákban hideg volt, érkezésünk előtt pár perccel kapcsolhatták csak be az egyik olajradiátort (konyhában), a másikat (hálószobában) el is felejtették.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 1.
Tökéletes hely kikapcsolodásra pihenésre ! A személyzet kedves segitőkész . Tisztaság van gyönyörű a kilátás ! A lovas oktato pedig egy tündér ! Köszönjük László és Mónika ezt a gyönyörü 5 napot ! gyönyörű kirándulo helyek vannak a környéken . Életem első lovas élménye itt történt köszönet érte ! A medence is nagyon tiszta ! Pásztoribol Horváth család

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A "Finta" nevű kisházat kaptuk. Tökéletes tisztaság. Tulajdonos segítőkész. A farm rendezett, jól karban tartott. Ami nem tetszett, az a vacsora mennyisége. 2500 Ft-os szarvaspörkölt egy evőkanál húsból és egy kis tepsi dödöléből állt, éhesen álltunk fel. A lovaglás két óra helyett csak egy óra lett a ránk szakadó vihar miatt, mégis két óra árát számolták fel.

Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 24.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.03-ig
Kőszeg
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Kercaszomor környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Pünkösd Kőszegen (min. 3 éj)
Senior hétköznapok
Előrefizetési kedvezmény (min. 4 éj)

KercaszomorX