Füstölgő Marha Keszthely

117. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

étterem, hamburgerező

Füstölgő Marha Keszthely vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Egyszerűen nem tudnak hibázni. Nem véletlen voltak olyan sokan most is. A kiszolgálás kedves, udvarias, kifogástalan volt és hát az ételek! ! Na azok valami fenomenálisak voltak. A hús omlós, szaftos tökéletesen amilyennek lennie kell. Egyetlen dolog van amin lehetne változtatni hogy nagyobb helyre költözzön az étterem mert nagyon sokan vannak szűkösen.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
Negyedik próbálkozásra volt nyitva, de felülmúlta a várakozásainkat. Egyszerű, családias, pici étterem, ingyenes parkolással. Az adagok nagyok, az ízek egyediek és kiválóak, ennek megfelelően az ár is borsos, de erre a helyre merem azt mondani, hogy a minőséget fizettük meg. Az étlap egyszerű, sok különleges dologgal.

Legnépszerűbb csomagok Keszthelyen és környékén
Admiral Panzió
2-3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, úszómedence használattal, partnerszálloda wellness-részlegének használatával, kedvezménnyel, kerékpár bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.09.30.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, sportolási lehetőségekkel, belépővel a Csácsi állatsimogatóba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.

Szállodák Keszthely környékén
Palace Hotel  Keszthely
Hotel Vital Keszthely
Spirit Hotel Thermal Spa Keszthely
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

Füstölgő Marha KeszthelyX