Cattleya: Emlékezetes hely ahova érdemes benézni - Füstölgő Marha Keszthely

Füstölgő Marha Keszthely értékelése
9. helyezett az 56 keszthelyi étterem közül

Emlékezetes hely ahova érdemes benézni

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
Negyedik próbálkozásra volt nyitva, de felülmúlta a várakozásainkat. Egyszerű, családias, pici étterem, ingyenes parkolással. Az adagok nagyok, az ízek egyediek és kiválóak, ennek megfelelően az ár is borsos, de erre a helyre merem azt mondani, hogy a minőséget fizettük meg. Az étlap egyszerű, sok különleges dologgal. Elsősorban steakek, burgerek, japán levesek és tenger gyümölcsei a kínálat, változatosan elkészítve. A teljes ételsor csak időszakosan, csütörtöktől vasárnapig áll rendelkezésre. Minden vendégtől megkérdezik mennyire átsütve kéri a húst - húspogácsa esetén is, ami szintén egyedi. Párom -volt gyorséttermi dolgozó- velem azonos véleményen van, hogy életünk legfinomabb burgerét itt kóstoltuk. A húspogácsa friss, finom, érezni a grill és füstaromát rajta, a felhasznált sajt, saláták egyéb anyagok is kifogástalanok. A leves több liter, egy adaggal ketten is alig birkóztunk meg. Az ételre kicsit várni kellett, de megérte. Az egyetlen hely eddig ahol a szakács kijött a vendégek közé beszélgetni, kérdezni, fiatal, közvetlen és kedves. Készségesen válaszolt a kérdéseinkre is, nem kezelte szakmai titokként. Egyedül a kávé ami nekem nem ízlett (páromnak igen) de én eleve nem szeretem a túlpörkölt fajtákat. Mindent összevetve, amikor pénztárcánk engedi visszamegyünk megkóstolni a kínálat többi részét is.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Cattleya felhasználót?    Igen

8360 Keszthely
Martinovics u. 1/b

2020. január 26.
Egyszerűen nem tudnak hibázni. Nem véletlen voltak olyan sokan most is. A kiszolgálás kedves, udvarias, kifogástalan volt és hát az ételek!! Na azok valami fenomenálisak voltak. A hús omlós, szaftos tökéletesen amilyennek lennie kell. Egyetlen dolog van amin lehetne változtatni hogy nagyobb...