Füstölgő Marha Keszthely

105. helyezett Balatonon - 785 étterem közül

étterem, hamburgerező

Füstölgő Marha Keszthely vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Egyszerűen nem tudnak hibázni. Nem véletlen voltak olyan sokan most is. A kiszolgálás kedves, udvarias, kifogástalan volt és hát az ételek! ! Na azok valami fenomenálisak voltak. A hús omlós, szaftos tökéletesen amilyennek lennie kell. Egyetlen dolog van amin lehetne változtatni hogy nagyobb helyre költözzön az étterem mert nagyon sokan vannak szűkösen.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
Negyedik próbálkozásra volt nyitva, de felülmúlta a várakozásainkat. Egyszerű, családias, pici étterem, ingyenes parkolással. Az adagok nagyok, az ízek egyediek és kiválóak, ennek megfelelően az ár is borsos, de erre a helyre merem azt mondani, hogy a minőséget fizettük meg. Az étlap egyszerű, sok különleges dologgal.

Legnépszerűbb csomagok Keszthelyen és környékén
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, felár ellenében szilveszteri vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Zobori Panzió
Zalaszabar
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.11.01.

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Vital Keszthely
Wolf Panzió Keszthely
Hotel Panoráma Balatongyörök Keszthely
Előnyári csobbanás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)

Füstölgő Marha KeszthelyX