Remek találat

Kanyar Bárkonyha KeszthelyKanyar Bárkonyha Keszthely a térképen

Kiváló 2022. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. június 21.
Úgy látom, hogy ez a hely feltétlenül megérdemli az ötöst. Igaz, hogy nem aknáztuk ki minden lehetőségét, de ha valamit tovább aknázni kéne, ez lenne az. Van a keszthelyi Festetics-kastély parkja alatt egy nagy félkörű kanyar, és ott van, majdnem a közepén. Gondolom, sokan állnak meg ott praktikusan a kastélylátogatók közül az autókkal, hiszen a kanyar egy felfestet nagy parkoló is egyben. Ha meg a kastélypark korlátjához érsz gyönyörködni, akkor ott van veled szemben, azaz jó hely, jó helyen. Belülről is szép, ízléses, a kiszolgálás nagyon kedves, figyelmes, kérés nélkül hoznak az italodhoz rágcsálni való mogyorót is, az ételkínálatuk most kimaradt, de nagyon figyelemre méltó, mi csak inni, kávézni tértünk be, szóval csupa jó emlék maradt róla. Szimpatikus emberek.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kanyar Bárkonyha Keszthely - Külső képKanyar Bárkonyha Keszthely - BelsőKanyar Bárkonyha Keszthely - Étel/ital

Kanyar Bárkonyha további értékelései

2022.07.16a párjával
Csalódás az étterem. Elegáns hely, ízetlen fogásokkal! Senkinek nem ajánlom. Ár értek arany nem megfelelő.
Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Legjobb ár önellátással