Matróz Söröző Keszthely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Matróz Söröző Keszthely vélemények

Átlagos 2015. szeptember 1.barátokkal járt itt
Kocsmát tesztelni végtelenül szubjektív műfaj, valójában sokkal többet számít, hogy kivel van az ember, milyen hangulatban, mennyi ital után, mint az, hogy mit nyújt. Kivéve persze azokat a kocsmákat, melyeknek van valami külön erőssége, hangulat (pl. Joe a nyughatatlan), italkínálat (brew pubok, pl Rízmajer), csapos (pl.
Matróz Söröző Keszthely - Étel/italMatróz Söröző Keszthely - EgyébMatróz Söröző Keszthely - Étlap/itallapMatróz Söröző Keszthely - Külső képMatróz Söröző Keszthely - Külső kép