Párizsi Udvar Étterem Keszthely

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Párizsi Udvar Étterem Keszthely vélemények

2082
Átlagos 2022. szeptember 17.egyedül járt itt
Rágódtam ezen, hogy erre hármast vagy négyest adjak. Mert mindkettőt meg tudnám indokolni. Aztán lehármasoztam az egészet. De miért? Mentem a Festetics kastély felé és közben ebédelhetnékem támadt. Láttam egy étterem feliratot, Ugyan panzió is, de sebaj. Nem volt kedvem Keszthely sétálóutcájának kitelepülős teraszaira beülni a többi turista közé.
Párizsi Udvar Étterem Keszthely - Étlap/itallapPárizsi Udvar Étterem Keszthely - EgyébPárizsi Udvar Étterem Keszthely - EgyébPárizsi Udvar Étterem Keszthely - Külső képPárizsi Udvar Étterem Keszthely - Külső képPárizsi Udvar Étterem Keszthely - BelsőPárizsi Udvar Étterem Keszthely - Étel/italPárizsi Udvar Étterem Keszthely - Étel/italPárizsi Udvar Étterem Keszthely - BelsőPárizsi Udvar Étterem Keszthely - Étel/italPárizsi Udvar Étterem Keszthely - Étlap/itallapPárizsi Udvar Étterem Keszthely - Étlap/itallapPárizsi Udvar Étterem Keszthely - Egyéb
2019. május 2., csoporttal járt itt
Csoporttal ebédeltünk itt április végén. A kiszolgálás kedves, az adagok nem nagyok, de azért elég volt. . . és finom. Az étlapon nincs túl nagy választék, desszertet konkrétan nem is tudtam választani. Viszont az ára inkább a hely fekvését tükrözi, mint minőségét.
Hangulatos, de elég egyszerű. Az udvar hangulatos, a belső rész elég kicsi. Ne készüljön senki luxuskörülményekre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. május 30.a párjával járt itt
Az étterem közvetlenül a Festetics kastély szomszédságában található, egy kellemes, csendes udvarban. A kert és a terasz hangulata igazi nyárias hangulatot tükröz, viszont a műanyag asztalok és székek kissé "egyszerűsítik" a helyet. Halászlét, sörtésztában sült halat és borzast ettünk, az ételek nagy adagok és háziasan készültek, ízletesek voltak.
2016. május 31.a párjával járt itt
Ebédeltünk itt. A fogas és a szarvaspörkölt is finom volt. A bor és a sör választék szűk.