Jobbacska hely meglehetősen kommersz italkínálattal

Pelso Cafe KeszthelyPelso Cafe Keszthely a térképen

2015. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 17.
A Café Pelsonak remek az elhelyezkedése, a Balaton fővárosában, a sétálóutca végében fekszik egy impozáns téren. Ki is használják, hogy a legtöbb turistának jó a jellegtelen tucattermék.
Pálinkában az egyik legkommerszebb cég, a Rézangyal nedűit tarják, kommersz ipari a sörválaszték is, bortémában Vargáékra alapoznak, de tartanak minőségi borokat is. Van egyféle cider, de az is aromatizált.
Jómagam egy marcipános szívet kértem – a Szamos marcipán süteményeit forgalmazzák, ez a maga korrekt fősodratú szintjével értékelendő - de nem volt marcipán jellege, egyébként nem volt élvezhetetlen sem.
A kiszolgálás átlagos, az árak megfizethetőek, a tömények zöme 4 cl-re számolva 700 ft.
A beltér elegáns, akár hangulatosnak is mondható, a teraszról remek kilátás nyílik.
Pelso Cafe Keszthely - Étlap/itallapPelso Cafe Keszthely - Étlap/itallapPelso Cafe Keszthely - Étel/italPelso Cafe Keszthely - Étel/ital

Pelso Cafe további értékelései

2018.06.21a párjával
Kedves kiszolgálás.Finom volt az ott elfogyasztott étel.Az ital tökéletes volt a számomra.A mosdó sajnos nem nyerte el a tetszésem.De ezt leszámítva tetszett a hely és ajánlom azoknak akik arra járnak
Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Legjobb ár önellátással