Balatoni_Bea: Remek reform ételek - Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Remek reform ételek

2017. augusztusban járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13.
A házban is van hely, ám mi a teraszon foglaltunk helyet. A rétesek a pultból választhatók, a reform ételek és a hamburgerek pedig az étlapról. A glutént mellőzni kívánóknak van árpa vagy köles alapú étel és maglisztből készült zsemléből összeállított hamburger. Nagyon kedvező áron kínálják a napi levest, ami általában krémleves, a tetején valami szórással (pl. szezámmag). Már kétszer is jártunk ott, és elmondható, hogy nemcsak a réteseik nagyszerűek, de az ételeik is. Az egytálétel adagok nagyok. A hamburgeren nincs szósz, azt külön kell vásárolnunk. A kiszolgálás kedves, a hely büfé jellegű, barátságos, ahogy az árak is.

Ételek / Italok: Kiváló

8360 Keszthely
Sopron u. 5.

Vélemények Balatoni_Bea felhasználótól

2018. január 18.
Este nyolc után is szívesen láttak, volt minden az étlapon. A kiszolgálás kedves. Kaptunk üdvözlő menta teát is a vendégszeretet jeleként. A kuszkusz leves nagyon finom, sok zöldséggel, ízesen készült.

2017. november 8.
Érdemes a buszos vezetett túrát igénybe venni, mert a reptér munkatársa nagyon sok információt ad át, ráadásul szórakoztató, anekdotázó, kellemes hangulatban. Az Aeropark meglátogatása része egy ilyen programnak. A kiállított gépeken volt Malévos pilóták, mérnökök fogadnak és válaszolnak minden...

2017. november 8.
A nyúlmáj pástétom isteni, a hamburgerek nagyok és finomak. A kiszolgálás kedves, fiatalos. A hangulat ideális egy baráti sörözéshez, bár ha a nagy asztal nekilódul a jóhangulatnak, ahhoz készülni kell hangerővel, hogy halljuk egymást. A kézműves sörök frissek, finomak, széles a választék. Jó itt...