Balatoni_Bea: Remek reform ételek - Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely

Remek reform ételek

2017. augusztusban járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13.
A házban is van hely, ám mi a teraszon foglaltunk helyet. A rétesek a pultból választhatók, a reform ételek és a hamburgerek pedig az étlapról. A glutént mellőzni kívánóknak van árpa vagy köles alapú étel és maglisztből készült zsemléből összeállított hamburger. Nagyon kedvező áron kínálják a napi levest, ami általában krémleves, a tetején valami szórással (pl. szezámmag). Már kétszer is jártunk ott, és elmondható, hogy nemcsak a réteseik nagyszerűek, de az ételeik is. Az egytálétel adagok nagyok. A hamburgeren nincs szósz, azt külön kell vásárolnunk. A kiszolgálás kedves, a hely büfé jellegű, barátságos, ahogy az árak is.

Ételek / Italok: Kiváló

8360 Keszthely
Sopron u. 5.

Vélemények Balatoni_Bea felhasználótól

2018. július 12.
Finom, krearív ételek, kedves kiszolgálás. A Nemsüti vega, a mellette lévő Kicsi pedig húsos fogásokat kínál. Van többféle ebéd menü: leves, egytálétel vagy rakottas, cukormentes limonádéval. Megéri. Többször keleti konyha ihletésűek az ételek, sok zöldséggel.

2018. július 12.
Finom kézműves sörök, jó burgerek, még édesburgonya is van. A rendelésnél nem minden infó ment át és volt némi lyukas idő a kiszolgálásban, de mindenki kedves és igyekvő amúgy.

2018. július 2.
Finom alapanyagok, jól elkészítve, kellemes ízek. A kiszolgálás is kedves, az ételekről is készségesen informálnak.